- měřič spotřeby energie
- měření kWh, W, A, V, Hz, PF
- podsvícený LCD displej
- přesnost měření ± 2 %
- vlastní spotřeba 0,5 W

Měřič spotřeby RETLUX RDM 1003

Měřič spotřeby s 2“ displejem
Zajímali jste se někdy, kolik vás stojí provoz lednice, pračky nebo trouby? S měřičem spotřeby RETLUX RDM 1003 to budete vědět na korunu přesně. Spotřebu zásuvky pečlivě sleduje a přepočítá ji na koruny, eura nebo kostky másla.

Dobře čitelný podsvícený displej
Měřič RDM 1003 je po zapojení do zásuvky okamžitě připraven k použití. Žádné složité nastavování ani instalace. Díky podsvícenému LCD displeji vám navíc neuteče ani kilowatt. Všechno přehledně vidíte a bez problémů přečtete i potmě.

Zjistěte přesnou spotřebu
Díky přesnému měření s odchylkou pouhých 2 % máte dokonalý přehled o napětí nebo aktuální a celkové spotřebě. Na základě podložených informací se tak můžete rozhodnout, jestli by u některého spotřebiče nebylo lepší regulovat spotřebu.

Poznejte náklady za provoz spotřebičů
Motá se vám z voltů a kilowattů hlava? Nejste sami. Když ale do měřiče RETLUX RDM 1003 zadáte cenu za elektřinu, přeloží vám všechno do srozumitelného jazyka financí. Snadno tak odhalíte největší žrouty ve své domácnosti a reálné náklady na provoz spotřebičů.

Co se nachází v balení?
V balení najdete bílý měřící přístroj s 2“ LCD displejem, který je vybaven podsvícením pro lepší čitelnost. Pro použití ho stačí jen zapojit do běžné zásuvky bez nutnosti nastavování nebo jakékoliv instalace. Díky skromným rozměrům se hodí i do těch nejmenších domácností.
| Typ multimetru | Digitální |
|---|---|
| Typ přístroje | Měřič spotřeby |
| Minimální frekvence | 45 Hz |
|---|---|
| Přesnost měření frekvence ± | 1 % |
| Přesnost měřní proudu AC ± | 1 % |
| Maximální proud AC (střídavý) | 16 A |
| Přesnost měření proudu DC ± | 1 % |
| Maximální proud DC (stejnosměrný) | 16 A |
| Maximální AC napětí (střídavé) | 230 V |
| Maximální frekvence | 65 Hz |
| Funkce měření | AC proudu, DC napětí, DC proudu, Frekvence, Odporu |
|---|
| Napájení | Ze sítě |
|---|
| Výška | 77,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 71,00 cm |
| Hloubka | 167,00 cm |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.