Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

Retlux home

Inteligentní Vánoční řetězy můžete snadno ovládat a přizpůsobit osvětlení pomocí aplikace RETLUX Smart home, dostupné jak pro iOS, tak pro Android. Vytvářejte úžasné světelné scény, sledujte aktuální nastavení a plánujte si Vánoční atmosféru podle svých představ.

Ponořte se do světa magického osvětlení se smart Vánočními řetězy od Retluxu. S jejich živými fascinujícími pastelovými barvami světla získáte nezapomenutelnou Vánoční atmosféru. Vytvořte si své vlastní barevné kombinace a přizpůsobte si osvětlení podle nálady a okamžiku. Díky odolnosti IP44 jsou Retlux řetězy odolné proti vodě a vhodné pro použití venku

Díky variaci několika délek řetězů a různých tvarů světel můžete vytvořit unikátní a originální design, který se dokonale hodí k vašemu domovu. Vánoční řetězy můžete snadno a rychle připojit pomocí technologii Wi-Fi. Nepotřebujete žádné kabely nebo složité nastavování. Jednoduše se připojte k vaší domácí síti a začněte ovládat své Vánoční řetězy pomocí aplikace RETLUX Smart home.

Prozkoumejte pokročilá nastavení, kde můžete vytvořit různé světelné scény, jako jsou postupné rozsvěcení, blikání, pulzování a mnoho dalšího. Díky jednoduchému ovládání můžete vybrat jednu barvu, která bude ladit se zbytkem dekorací, nebo vytvoříte kombinaci barev pro efektní a živou výzdobu. Díky individuálnímu nastavení časovače můžete stanovit různé časy pro každý den v týdnu.

Využijte jedinečnou možnost ovládat vícero řetězů ve skupině najednou. Pomocí funkce světelných skupin si můžete snadno propojit a synchronizovat více řetězů a ovládat je zároveň pomocí jediného dotyku. To vám umožní vytvořit úchvatné světelné scény a dosáhnout maximálního efektu při zdobení vašeho domova.

[Kč]
Všechny filtry
last-visited