- 2 rychlosti a 2 teploty
- očko na zavěšení
- 1,8m přívodní kabel
- skládací rukojeť
- příkon 1 400 W
Slevový kupón

Vysoušeč vlasů Remington D2400

Lehký a skladný pomocník
Vysoušeč vlasů Remington D2400 je lehký a velmi snadno přenosný společník, který se spolehlivě postará o úpravu vlasů i na cestách. Díky 1 400W motoru se můžete spolehnout na perfektní výsledky. Praktickým prvkem je skládací rukojeť, přičemž hmotnost se ustálila na pouhých 539 g.

Praktický koncentrátor
Oslnivý styling vlasů podporuje koncentrátor, který je součástí balení. Jeho používání má pozitivní vliv na lesk účesu. Fén Remington D2400 je opatřen snadným ovládáním umožňujícím nastavení 2 rychlostí a teplot dle potřeb.

Fén Remington pro snadné a pohodlné použití
Pohodlné používání poskytuje dostatečně dlouhý 1,8m napájecí kabel. Pomocí závěsného očka můžete navíc vysoušeč vlasů Remington D2400 kdekoliv pověsit. Uspoříte tak místo na koupelnové skříňce.
| Určení | Na cestování |
|---|---|
| Typ přístroje | Fén na vlasy |
| Počet nástavců v balení | 1 |
|---|---|
| Hřebenový nástavec | Ne |
| Tvarovací koncovka | Ano |
| Závěsné oko | Ano |
| Ionizér | Ne |
|---|---|
| Počet teplot | 2 |
| Studený vzduch | Ne |
| Počet rychlostí | 2 |
| Difuzér | Ne |
| Příkon | 1400 W |
|---|
| Výška | 19,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 6,00 cm |
| Hloubka | 9,11 cm |
| Hmotnost | 500 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.