Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Pro dva monitory

Držáky pro dva monitory najdete na našem webu snadno a rychle. Svoji objednávku vytvoříte v klidu a pohodlí svého domova, vyberete způsob doručení, platby a následně se už jen můžete těšit na svoji objednávku, kterou vám doručíme až domů nebo na některou z našich poboček.
 

Držáky pro dva monitory právě v PLANEO?

1.    Nabízíme skvělé ceny, které vás potěší. Ještě výhodnější ceny získají naši registrovaní zákazníci v programu PLANEO+. Registrace je rychlá a snadná. Se slevami tak můžete nakupovat ještě dnes.

2.    Zakoupené zboží vám dovezeme až domů a v případě zájmu ho i zapojíme a odvezeme starý spotřebič (u vybraných artiklů).

3.    Nabízíme širokou škálu doplňkových služeb jako prodloužená záruka nebo dodatkové pojištění produktů proti náhodnému poškození/odcizení.

4.    Zboží u nás nakoupíte i na splátky, u kterých máme jedny z nejvýhodnějších podmínek na trhu.

5.    Máme více než 100 prodejen po celé České republice a proškolený personál, který vám ochotně pomůže s výběrem.

 

Držáky pro dva monitory na našem webu, je dobré vědět,

že si můžete zvolit svůj výrobek podle filtrů, které najdete v levé části katalogu produktů. Řadit můžete vybraný produkt i podle ceny od nejlevnějšího po nejdražší, nebo si zobrazit doporučené produkty. Díky tomu bude váš výběr přesnější a uspokojí zcela vaše potřeby.

Držáky pro dva monitory jako dárek

Pokud si stále nejste jistí, jaké zboží je nejlepší nebo by vyhovovalo vašim blízkým, nabízíme vám možnost zakoupení dárkového poukazu v některé z našich kamenných poboček. Univerzální řešení pro nákup v kategorii: Držáky pro dva monitory – různé hodnoty poukazů a platnost 1 rok od zakoupení vás rozhodně potěší.

Notebooky, PC, tablety a IT příslušenství

Monitory

Příslušenství k monitorům

Držáky

1 199 Kč
1 599 Kč
Všechny filtry
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.