- střední úroveň ochrany
- materiál: 600D aramidové vlákno
- podpora MagSafe
- pro iPhone 16 Plus
- barva: Black/Grey Twill
Zadní kryt na mobil pro iPhone 16 Plus, materiál aramidové vlákno, barva černá
1 599 Kč
1 321 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 533 Kč

Kryt na mobil Pitaka MagEZ 600D iPhone 16 Plus Black/Grey Twill

Ochrana s vysokou odolností
Kryt Pitaka MagEZ 600D iPhone 16 Plus Black/Grey Twill využívá 600D aramidové vlákno, které je pětkrát pevnější než ocel. Efektivně absorbuje nárazy díky speciálnímu rozložení hmotnosti v rozích. Technologie MagSafe umožňuje bezproblémové bezdrátové nabíjení. Zvýšené okraje spolehlivě chrání displej i fotoaparát, povrchová úprava pak brání poškrábání. Přesné výřezy poskytují plný přístup ke všem tlačítkům včetně ovládání fotoaparátu. Zvolte tento odolný kryt pro spolehlivou ochranu svého iPhonu.
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 16 Plus |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | Aramidové vlákno |
|---|---|
| Vlastnosti | Odolné, Designové, Tenké, Podpora bezrátového nabíjení |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,00 cm |
| Hloubka | 1,50 cm |
| Hmotnost | 60 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.