- materiál aramidové vlákno
- kompatibilní s iPhone 16 Pro Max
- podpora MagSafe
- bezdrátové nabíjení Qi/Qi2
- tloušťka 1,19 mm
- hmotnost 60 g
Zadní kryt na mobil pro iPhone 16 Pro Max, materiál aramidové vlákno, barva modrá
Varianty produktu
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 600 Kč

Kryt na mobil Pitaka Tactile Woven Case iPhone 16 Pro Max Star Peak Over the Horizon

Základní ochrana a funkce
Pitaka Tactile Woven Case iPhone 16 Pro Max Star Peak Over the Horizon ochraňuje váš smartphone s mimořádnou efektivitou. Je vyroben z aramidového vlákna, které je 5× odolnější než ocel. Zvýšené okraje chrání fotoaparát i displej před poškrábáním, zatímco strukturovaný povrch zamezuje vyklouznutí z ruky. Díky technologii Amber Magnet Film si užijete plnou kompatibilitu s bezdrátovým nabíjením MagSafe i Qi2. Pouzdro na mobil snadno nasadíte a nemusíte se obávat žloutnutí materiálu ani po dlouhodobém používání.
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 16 Pro Max |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | Aramidové vlákno |
|---|---|
| Vlastnosti | Tenké, Podpora bezrátového nabíjení, Designové, Odolné |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,00 cm |
| Hloubka | 1,50 cm |
| Hmotnost | 22 g |
Barva
| Barva | Modrá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.