- materiál aramidové vlákno
- kompatibilita MagSafe
- přesné výřezy
- tloušťka 0,88–1,84 mm
- váha 18–35 g
Zadní kryt na mobil pro iPhone 16 Pro Max, materiál aramidové vlákno, barva modrá
Varianty produktu
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 600 Kč

Kryt na mobil PITAKA Tactile Woven Case iPhone 16 Pro Max Moonrise

Špičková ochrana s elegancí
PITAKA Tactile Woven Case iPhone 16 Pro Ma Moonrise nabízí výjimečnou odolnost díky aramidovému vláknu, které je 5× pevnější než ocel. Vnitřní mikrovláknová vrstva chrání telefon před poškrábáním, zatímco hliníkový lem bezpečně obklopuje fotoaparát. Příjemně texturovaný povrch zaručuje jistý úchop v každé situaci. S integrovanou technologií MagSafe můžete telefon bezdrátově nabíjet i s nasazeným krytem. Nasazení zvládnete jedním pohybem a údržba je stejně snadná. Dopřejte svému mobilnímu telefonu prvotřídní ochranu bez kompromisů ve stylu.
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 16 Pro Max |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | Aramidové vlákno |
|---|---|
| Vlastnosti | Designové, Odolné, Podpora bezrátového nabíjení, Tenké |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,00 cm |
| Hloubka | 1,50 cm |
| Hmotnost | 60 g |
Barva
| Barva | Modrá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.