- příkon 15 W
- objem 120 ml
- pěnu vyšlehá už za 130 s
- funguje s horkým i studeným mlékem, včetně rostlinných alternativ
- metlička a víko vhodné do myčky
- nádoba z nerezu
- nastavitelná teplota
Doporučené služby
Další možnosti financování

Napěňovač mléka Philips Baristina BAR311/60 černý

Usnadní přípravu jakéhokoli stylu kávy
Designový napěňovač mléka Philips Baristinas BAR311/60 s příkonem 15 W vám připraví vynikající mléčnou pěnu pro dokonalé caffe latte, latte macchiato, cappuccino nebo flat white už za 130 s. Disponuje nerezovou nádobou s objemem 120 ml. Funguje s horkým i studeným mlékem, včetně rostlinných alternativ. Teplota je nastavitelná, pro dosažení nejlepší pěny a chuti se mléko ohřívá zhruba na teplotu 74 °C. Po použití napěňovač mléka jednoduše opláchnete a otřete. Metličku a víko můžete bez obav vložit do myčky nádobí. Pokud chcete znovu připravit horké napěněné mléko, musíte nejdříve nechat spotřebič několik minut chladnout. Nejlepších výsledků dosáhnete, použijete-li polotučné kravské mléko, které má teplotu ledničky.
| Provedení | Stolní |
|---|
| Maximální objem mléka/čokolády | 120 ml |
|---|---|
| Příprava nápojů | Mléčná pěna, Studená mléčná pěna |
| Vlastnosti | Indikátor zapnutí, Nepřilnavý povrch, Strix konektor |
| Druh výrobku | Pěnič mléka |
| Funkce | Ohřívání, Šlehání |
|---|
| Napájení | Síť |
|---|
| Vnitřní povrch | Nepřilnavý |
|---|
| Výška | 19,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 11,20 cm |
| Hloubka | 11,20 cm |
| Hmotnost | 790 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.