Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Ambilight TV a Soundbar výhodně

Připravili jsme pro vás jedinečnou kampaň, která zvětší váš zážitek ze sledování televize. Při nákupu nové větší televize nejenže získáte impozantnější obraz, ale také výhodný cashback na doplnění dokonalého zvuku ve formě soundbaru.

Jak celá akce funguje? Velmi jednoduše. Cashback, který obdržíte na nákup soundbaru, je úměrný velikosti úhlopříčky vaší nově zakoupené televize. To znamená, že čím větší televizi si vyberete, tím vyšší procentuální cashback na soundbar získáte (např.: s televizí s úhlopříčkou 65" dostane 65 % cashback na soundbar nebo s televizí s úhlopříčkou 43" dostanete 43 % cashback na soundbar).

Jak získat peníze zpět? 

1. Zaregistrujte svůj nákup vyplněním formuláře níže nejpozději do 14 dnů od data zakoupení soundbaru TAB8507. Uveďte všechny potřebné údaje a předložte požadované doklady.

2. Pro zaevidování registrace klikněte na Odeslat. Ihned po úspěšné registraci obdržíte potvrzovací e-mail.

3. Ihned, nejpozději však do 5 pracovních dnů po předložení všech potřebných podkladů a kontrole nákupu obdržíte potvrzovací e-mail o schválení registrace. Pokud registrace nebude splňovat podmínky pro vyplacení, ozvou se vám o chybějí podklady.

4. Získejte cashback - Pokud bude registrace schválena, bude vám zaslána příslušná částka, dle výše slevy (dle velikosti úhlopříčky zakoupené Ambilight TV) z nákupní ceny soundbaru uvedené na nákupním dokladu, na bankovní účet uvedený při registraci (věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti vámi zadaných údajů při registraci), nejpozději do 30 dnů od platné registrace.

 
Více informací a registrační formulář ZDE. 
 
Akce platí od 1. 4. do 26. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob. 
 

Akce

Cashbacky

8 490 Kč
26 990 Kč
Všechny filtry

17 produktů

last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.