- úhlopříčka 24"
- lehká a kompaktní konstrukce
- technologie Pixel Plus HD
- podpora HDR10 a HLG
- systém Dolby Audio
- funkce Vocal Boost
- operační systém Titan
- kompatibilní s aplikací Matter Smart Home
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Televize Philips 24PHS6000/12

Kompaktní design pro menší prostory
S úhlopříčkou 24" a kompaktními rozměry je televize Philips 24PHS6000/12 připravená k využití v menších místnostech, jako jsou například ložnice či kuchyně. Lehká konstrukce a minimalistický design s tenkým rámečkem zajistí, že zapadne skutečně všude. Přestože je tato televize menších rozměrů, nabídne vám plnohodnotný zážitek a nadstandardní zvukové i obrazové technologie, se kterými se spokojí i náročnější uživatel.

Nadstandardní obraz a perfektní zvuk
Televize Philips pracuje s rozlišením 1 366 × 768 px a využívá technologii Pixel Plus HD, která zajišťuje ostřejší obraz s lepším kontrastem a jemnými detaily. Korunu tomu nasazuje podpora HDR10 a HLG, díky nimž si můžete užít realistické barevné podání a hlubší odstíny barev. Výsledkem je obraz, který působí živě a naprosto vás pohltí. Ať už tedy sledujete oblíbený film, seriál nebo sportovní utkání, tato televize vás nenechá na holičkách. K dokonalému zážitku přispívá systém Dolby Audio, který vytváří bohatší a realističtější zvukový prožitek. Technologie Vocal Boost zase zajišťuje lepší srozumitelnost mluveného slova, což oceníte zejména při sledování zpráv či různých rozhovorů.

Praktická konektivita
Navzdory své kompaktní velikosti je tento model vybaven chytrými funkcemi, které odpovídají běžným požadavkům moderní televize. Jeho operační systém Titan se stará o svižný chod a přístup k celé řadě oblíbených aplikací a streamovacích služeb, jako jsou například Netflix nebo Disney+. Díky kompatibilitě s aplikací Mattter Smart Home je televize plně kompatibilní s chytrou domácností. Mimo to umožňuje také ovládání hlasem, a to přes Google Assistant nebo Amazon Alexa.
| Typ přístroje | LCD televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 24"/60 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 24,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 60,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | HD Ready (1366 x 768) |
| Kvalita obrazu | HLG, HDR10 |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | LCD |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Titan OS |
|---|---|
| Aplikace | Red Bull, O2 TV, iVysílání, Skylink Live TV, Canal +, Prima +, Oneplay, Lepší.TV, Rakuten TV, HBO Max, Disney Plus, Prime Video |
| Konektory | HDMI, RJ-45, USB |
|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
|---|---|
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | Ano |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Miracast, Wi-Fi |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 27 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 17 kWh |
| Energetická třída | E |
| Herní funkce | Game mode |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 6 W |
| Výška | 35,68 cm |
|---|---|
| Šířka | 54,91 cm |
| Hloubka | 16,72 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 35,68 x 54,91 x 16,72 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 32,77 x 54,91 x 7,54 |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| VESA uchycení | 100 × 100 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.