- skleněná nádoba s objemem 1,5 l
- 2 rychlosti
- tlačítko Pulse
- vhodný pro drcení ledu
- víko s otvorem
- příkon 800 W
Stolní mixér, mixovací nádoba 1,5 l, 2 rychlosti + tlačítko Pulse, příkon 800 W, barva nerez/černá
1 290 Kč
1 066 Kč bez DPH

Stolní mixér Philco PHTB 6001

Philco PHTB 6001 se silným motorem
Stolní mixér Philco PHTB 6001 se silným 800W motorem se postará o mixování a sekání surovin, přičemž ho lze využít i na drcení ledu. Volit můžete 2 rychlosti a tlačítko Pulse pro maximální krátkodobý výkon. Praktickým prvkem je víko s otvorem pro přidávání ingrediencí.

Skleněná nádoba, snadná údržba a bezpečnostní prvek
Skleněná nádoba s objemem 1,5 l je rozebíratelná a snadno čistitelná. Odnímatelné části stolního mixéru Philco PHTB 6001 jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí. Zařízení obsahuje bezpečnostní pojistku. K dispozici je přívodní kabel o délce 120 cm. Při výrobě byly použity materiály v podobě nerezu, plastu a skla.
Obecné
| Typ přístroje | Mixér stolní |
|---|
Vlastnosti
| Objem nádoby | 1,50 l |
|---|
Výbava
| Nástavec na šlehání | Ne |
|---|
Funkce
| Funkce | Drcení ledu |
|---|---|
| Počet rychlostí | 2 |
Energetické parametry
| Příkon | 800 W |
|---|
Vzhled a design
| Materiál nádoby | Sklo |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 40,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 15,00 cm |
| Hloubka | 22,00 cm |
| Hmotnost | 3,9 kg |
Barva
| Barva | Šedá, Bílá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.