- energetická třída B
- až pro 14 sad nádobí
- tichý invertorový motor
- 9 programů včetně Eco
- funkce Sliding Door, iOpen, Floor Light
- ochrana proti vodě Aqua Stop a HS Protection
- technologie Turbo Sušení, Water Box
- výsuvný koš a vyjímatelný koš na příbory
Vestavná myčka na 14 sad nádobí, hlučnost 44 dB, světelný indikátor, automatické otevírání dveří, program Save+, TriangleWash, Dual Pro Wash, Direct spray, čelní deska dvířek není součástí balení

Myčka nádobí Philco PDI 1469 BTBIT

Efektivní a úsporný spotřebič
Plně vestavná myčka Philco PDI 1469 BTBIT s rozměry 81,5 × 59,8 × 55 cm pohodlně pojme až 14 sad nádobí, elegantně se začlení do vaší kuchyně a zajistí, že vaše nádobí bude vždy dokonale čisté. Díky invertorovému motoru, který je nejen spolehlivý, ale také s desetiletou zárukou od výrobce, si můžete být jisti vysokou kvalitou provedení i tichého provozu. Patří do energetické třídy B a spotřeba vody činí 9 litrů na cyklus. Při použití programu Save+, který využívá Water Box klesne spotřeba na pouhých 5,4 l na cyklus. Myčka tak představuje ideální volbu pro moderní domácnosti, které hledají efektivní zařízení s nízkou spotřebou energie i vody.

9 programů na míru vašemu nádobí
Jednou z největších předností tohoto modelu je jeho všestrannost a široká škála funkcí. Myčka nabízí 9 různých programů, včetně populárních možností jako Eco, Extra Rychlé, Hygiena 70 °C. Díky tomu si můžete vybrat ten nejvhodnější program podle aktuálních požadavků a stupně znečištění nádobí. K výborným výsledkům mytí pomáhají speciální ostřikovací ramena – Triangle Wash ve spodní části myčky. Myčka Philco PDI 1469 BTBIT také disponuje možností poloviční náplně i zónového mytí. Úsporné tak bude i umývání menšího množství talířů, hrnků či sklenic. Dotykové ovládání myčky je velice intuitivní a na přehlednému displeji jsou k dispozici všechny potřebné informace o aktuálním nastavení.

Funkce pro vaše pohodlí
Funkce jako iOpen, Sliding Door a Floor Light přinášejí další úroveň pohodlí. iOpen automaticky otevře dvířka myčky po skončení mytí a zabrání kondenzaci i zbytkové vlhkosti. Sliding Door zajistí snadné otevírání i zavírání a Floor Light vás informuje o konci programu promítáním červeného paprsku na podlahu. Tímto způsobem budete mít vždy přehled o tom, kdy je mycí cyklus dokončen, aniž byste museli myčku otevírat. Velkou výhodou je také výsuvný koš na příbory a samostatný košík na příbory, které pomohou optimálně uspořádat nádobí pro efektivní mytí. Spotřebič je dále vybaven třemi úrovněmi ostřikování, což znamená, že voda se dostane i do těch nejméně přístupných koutů. A s funkcí odloženého startu si perfektně naplánujete mytí na dobu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Extrémně nízká spotřeba vody
Bezpečnostní funkce, které ochrání vaši domácnost před možným únikem vody, v podobě Aqua Stop a HS Protection, jsou dalším bonusem, který jistě oceníte. Technologie Aqua Stop automaticky zastaví přívod vody v případě úniku, čímž zabrání poškození vaší kuchyně. Kromě těchto funkcí je myčka vybavena Turbo Sušením, a tak bude vaše nádobí nejen dokonale čisté, ale i suché a připravené k okamžitému použití. Inovativní Water Box technologie využívá vodu z posledního oplachu pro předmytí nádobí v následujícím mytí, čímž snižuje spotřebu vody až na 5,4 litru na cyklus. Myčka nádobí navíc disponuje funkcí Direct Spray, což jsou speciální trysky v prostředním koši, které dokonale umyjí vysoké sklenice nebo třeba kojenecké lahve.
| Typ přístroje | Myčka vestavná |
|---|
| Počet programů | 9 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 3:27 |
| Emisní třída hluku | B |
|---|---|
| Hlučnost | 44 dB |
| Počet souprav | 14 |
| Účinnost sušení | B |
| Možnost umístění | Plně vestavná |
| Aquastop | Ano |
|---|
| Odložený start | Ano |
|---|---|
| Počet teplot | 6 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | LCD displej |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Vhodné do kuchyně IKEA METOD | Ne |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | B |
|---|---|
| Spotřeba vody | 9,0 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 65 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 82-87x60x57 |
|---|---|
| Výška | 82,00 cm |
| Šířka | 59,80 cm |
| Hloubka | 55,00 cm |
| Hmotnost | 41,7 kg |
| Barva | Vlastní |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.