- volně stojící
- energetická třída E
- spotřeba vody 9 l
- hlučnost 47 dB
- 10 sad nádobí
Doporučené služby
Další možnosti financování

Myčka nádobí Philco PD 1046 EW 45 cm

Kdo šetří má za tři
Mytí nádobí v ruce zabere více času a spotřebuje více vody než používání myčky. Myčka nádobí Philco PD 1046 EW s energetickou třídou E a spotřebou 76 kWh na 100 cyklů nabízí vyvážený poměr mezi výkonem a šetrností k vaší peněžence. I při nižší energetické třídě si zachovává efektivitu a spotřebovává minimum energie a vody (9 litrů) při zachování vysoké kvality mytí.

Vždy zářivě čisté nádobí
Spotřebič je vybaven 6 přednastavenými programy. Perfektně se tak přizpůsobí vašim potřebám. Funkce SmartWash detekuje míru znečištění a podle toho nastaví teplotu vody a délku cyklu. Příjemným doplňkem je i program na mytí skla, který zanechá vaše skleničky dokonale čisté, lesklé a bez škrábanců. Pro extra péči o vaši myčku je součástí také program pro čištění myčky, který udržuje zařízení v optimálním stavu a prodlužuje jeho životnost.

Dokonalé výsledky při každém použití
Myčka nádobí Philco PD 1046 EW je vybavena funkcemi, které se postarají o bezpečné a snadné používání. Funkce Aquastop a Protection+ představují moderní ochranu proti únikům vody a přetékání, ale i poškození topidla v případě nedostatku vody. Myčka je vybavena systémem, který okamžitě zastaví tok vody v případě problému, čímž chrání vaši domácnost před možným poškozením vodou. Antibakteriální filtr zajišťuje hygienické mytí, eliminující bakterie a zápachy, a tím zvyšuje úroveň čistoty.
| Typ přístroje | Myčka nádobí |
|---|
| Počet programů | 6 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 3:55 |
| Emisní třída hluku | C |
|---|---|
| Hlučnost | 47 dB |
| Počet souprav | 10 |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Aquastop | Ano |
|---|
| Speciální funkce | HS PROTECTION |
|---|---|
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 5 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | LED displej |
| Příborová zásuvka | Ne |
| Vhodné do kuchyně IKEA METOD | Ne |
| Automatické otevírání dveří | Ne |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Spotřeba vody | 9,0 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 76 kWh |
| Výška | 84,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 44,80 cm |
| Hloubka | 60,00 cm |
| Hmotnost | 41,5 kg |
| Výška s obalem | 900,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 650,00 mm |
| Hloubka s obalem | 500,00 mm |
| Váha s obalem | 41500,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.