- pro rodinu konzolí Nintendo Switch
- s designem Maria
- pevná konstrukce
- vnitřní přihrádky
Cestovní pouzdro pro Nintendo Switch, motiv Mario Edition, odolná konstrukce, barva červená/modrá
Slevový kupón
549 Kč
454 Kč bez DPH

Obal na Nintendo Switch PDP Deluxe Travel Mario Edition Blue

Stylová ochrana pro váš Switch
Vaše cestování s konzolí Nintendo Switch bude pohodlnější díky odolnému ochrannému pouzdru PDP Deluxe Travel s ikonickým designem Mario. Pevná konstrukce chrání konzoli před nárazy, zatímco vnitřní přihrádky umožňují uspořádání herních cartridgí, kabelů a dalších doplňků. Kompaktní rozměry zajistí snadné přenášení a ochranu na cestách i doma.
Obecné
| Kompatibilní | s Nintendo Switch |
|---|
Komunikace a porty
| Propojení s PSP | Ne |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 5,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 25,50 cm |
| Hloubka | 13,40 cm |
| Hmotnost | 280 g |
| Hmotnost | 0,3 kg |
Barva
| Barva | Modrá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.