- energetická třída C
- objem 96,1 l
- výkon 2 000 W
- mechanické ovládání
- nastavení teploty vody až do 65 °C
- ochrana proti zamrznutí na 10 °C
- provozní tlak 6–9 barů
- kontrolka topného tělesa
Slevový kupón
Další možnosti financování

Ohřívač vody MORA EOM 100 PKT

Praktické a účelové řešení do každého prostoru
Elektrický ohřívač vody MORA EOM100PKT v klasickém kulatém designu s bílou barvou a výkonem 2 000 W zvládne díky svému objemu 100 l zásobovat horkou vodou i více odběrných míst. Ohřívač se řadí do energetické třídy C, jeho roční spotřeba činí 2 762 kWh a byl vyroben ze speciálního smaltu s hořčíkovou anodou a s krytím proti vlhkosti IP23. Na smaltovanou ocelovou nádobu nabízí výrobce záruku 4 roky. Ohřívač se velmi snadno instaluje ve svislé poloze na zeď pomocí šroubů.

Ohřev vody přesně podle vašich potřeb
Teplotu ohřevu vody si u elektrického ohřívače vody MORA EOM100PKT s provozním tlakem 6–9 barů regulujete sami pomocí spínače moderního termostatu. Ovládací kolečko umístěné na ochranném krytu ve spodní části ohřívače umožňuje nastavení teploty vody až do 65 °C. Lze také nastavit hospodárnou variantu s ohřevem na maximálních 55 °C. Teplota k ochraně proti zamrznutí je stanovena na 10 °C. Bimetalový teploměr zobrazuje teplotu vody v zásobníku ohřívače.
| Typ přístroje | Ohřívač vody |
|---|
| Umístění | Vertikální |
|---|
| Teploměr | Ano |
|---|
| Signalizace ohřevu | Ano |
|---|---|
| Nastavení teploty | Mechanické |
| Ohřev vody | Elektrický |
| Energetická třída | C |
|---|
| Objem | 96,00 l |
|---|---|
| Výška | 93,50 cm |
| Šířka | 45,40 cm |
| Hloubka | 46,10 cm |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.