- energetická třída A
- objem 5,7 l
- výkon 2 000 W
- mechanické ovládání
- nastavení teploty vody až do 75 °C
- ochrana proti zamrznutí
- kontrolka zapnutí ohřívání
Slevový kupón
Další možnosti financování

Ohřívač vody MORA BTOM 5 P

Praktické a účelové řešení pod umyvadlo
Beztlakový ohřívač vody MORA BTOM 5 P v hranatém tvaru s výkonem 2 000 W a objemem 5,7 l se jednoduše namontuje pod umyvadlo. Teplotu si nastavíte v ohřívači vody sami. Vhodný je pouze pro jedno odběrové místo. Váží 3,5 kg a obsahuje zásobník vyrobený z hygienicky nezávadného propylenu.

Teplá voda na dosah ruky
MORA BTOM 5 P se řadí do energetické třídy A, jeho roční spotřeba činí 527 kWh a byl vyroben s krytím proti vlhkosti IP24.Teplotu ohřevu vody si u elektrického ohřívače lze nastavit až do 75 °C. O provozu přístroje vás bude informovat kontrolka zapnutí ohřívání. K tomuto ohřívači vody je nutné použít beztlakovou baterii.
| Typ přístroje | Ohřívač vody |
|---|
| Umístění | Vertikální |
|---|
| Teploměr | Ne |
|---|
| Signalizace ohřevu | Ano |
|---|---|
| Nastavení teploty | Mechanické |
| Ohřev vody | Elektrický |
| Energetická třída | A |
|---|
| Objem | 5,00 l |
|---|---|
| Výška | 39,00 cm |
| Šířka | 25,60 cm |
| Hloubka | 21,30 cm |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.