Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Maxxo VM COMFORT

Vakuová balička, plně automatická, vyjímatelná odkapávací nádobka pro přebytečnou vlhkost vakuování suchých i mokrých potravin, 4 možnosti vakuování, sací výkon 12l/min, 700mbarCelý popis

Hlídat změny u produktu
Maxxo VM COMFORT

Maxxo VM COMFORT

Vakuová balička Maxxo VM Comfort

Vakuová balička Maxxo VM Comfort

  • plně automatická
  • sací výkon 12 l/min
  • 4 možnosti vakuování
  • vyjímatelná odkapávací nádobka
  • systém uzavírání pomocí komfortní rukojeti
Vakuová balička Maxxo VM Comfort

Plně automatická vakuová balička Maxxo VM Comfort

Vakuová balička Maxxo VM Comfort se sacím výkonem 12 l/min se stane praktickým kuchyňským pomocníkem každé moderní domácnosti. Postará se o bezpečné uchovávání suchých i mokrých potravin, přičemž značně prodlouží jejich životnost a zachová původní aroma, chuť, a především nutriční hodnoty. Jedná se o plně automatický přístroj, který je opatřen moderním designem obsahujícím nerezové prvky.

Vakuová balička Maxxo VM Comfort

Snadné ovládání

Vakuovačka Maxxo VM Comfort je doplněna velmi snadným ovládáním, které nabízí velká a přehledná tlačítka. Hravě si přitom poradí se suchými i mokrými potraviny, jelikož obsahuje i vyjímatelnou odkapávací nádobku, do které je odváděna přebytečná vlhkost. Potraviny můžete jednoduše ukládat do ledničky nebo mrazničky, přičemž lze v případě vhodných sáčků využít i ohřátí v mikrovlnné troubě

Vakuová balička Maxxo VM Comfort

Přednastavené programy

K dispozici jsou 4 přednastavené programy, které zajistí dokonalé vakuování. Zvolit můžete automatický mód, který vám naznačí, co přesně máte dělat. Funkce Pulse umožňuje manuální ovládání odsátého vzduchu a Seal nabízí možnost manuálního sváření fólie. S Canister lze bez problému vakuovat i dózy, kdy je součástí balení také potřebná hadička. Systém uzavírání pomocí komfortní rukojeti zajišťuje snadné používání celého zařízení. Do vakuové baličky Maxxo VM Comfort pasuje fólie do šířky 30 cm.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.