Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Logitech G502 Hero

Herní drátová myš, optická, přepínání citlivosti 200–25 600 dpi, reakční čas 1 ms, zrychlení až 40 G, až 400 palců/s, rychlost hlášení 1000 Hz, programovatelná tlačítka, nastavitelná váha, vestavěná paměť flash, turbo posouvání, Fusion Engine, 32bitový procesor ARM, RGB podsvícení 16,8 milionů barev, spínač DPI, senzor HERO, mechanické přepínače, Spring Button Tensioning System (SBTS), technologie LIGHTSYNCCelý popis

Hlídat změny u produktu
Logitech G502 Hero

Logitech G502 Hero

LOGITECH G502 Hero senzor

Senzor HERO 25k

Herní myš LOGITECH G502 Hero má náš nejpřesnější herní senzor všech dob HERO 25K s přesností nové generace a od základu přepracovanou architekturou. Senzor HERO, s doposud nejvyšší rychlostí zpracování snímkovací frekvence, se vyznačuje parametry 400+ IPS napříč rozsahem 100–16 000 DPI s nulovým vyhlazováním, filtrováním a zrychlením. HERO 25K dosahuje té nejvyšší přesnosti soutěžní úrovně a nejvíce konzistentní odezvy. Nezapomeňte si přizpůsobit a vyladit nastavení DPI herní myši LOGITECH G502 Hero pomocí Logitech G HUB.

LOGITECH G502 Hero 11 programovatelných tlačítek

11 programovatelných tlačítek

Pomocí softwaru Logitech G HUB můžete pod každé z 11 tlačítek herní myši LOGITECH G502 Hero naprogramovat své oblíbené příkazy a makra. Stavět, skrčit se, zaútočit, léčit...mějte své často používané aktivity na dosah ruky. Uložte si předchystané profily přímo v herní myši LOGITECH G502 Hero a mějte tak svá nastavení všude s sebou.

LOGITECH G502 Hero optimalizace hmotnosti

Optimalizace hmotnosti

Vylaďte si odezvu a posuv herní myši LOGITECH G502 Hero podle svých představ. S myší G502 HERO je dodáváno pět závaží o hmotnosti 3,6 g, které lze rozmístit dopředu, dozadu, vlevo, vpravo a na střed pro dosažení různých konfigurací vyvážení. Experimentujte s vyrovnáním a vyvážením herní myši LOGITECH G502 Hero, dokud nenaleznete ideální konfiguraci pro dosažení vyšší výkonnosti ve hrách.

LOGITECH G502 Hero LightSync

Technologie lightsync RGB

Technologie LIGHTSYNC herní myši LOGITECH G502 Hero představuje novou generaci podsvícení RGB, které může být řízeno hrami, zvukem nebo vaší obrazovkou – výsledkem je ten nejintenzivnější zážitek při využití barevného spektra RGB. Vyberte si z plného spektra přibližně 16,8 milionu barev a synchronizujte světelné animace a efekty s vašimi ostatními zařízeními Logitech G. Vše si můžete snadno a rychle přizpůsobit pomocí Logitech G HUB.

LOGITECH G502 Hero detaily

Detaily připravené k hraní

Herní myš LOGITECH G502 Hero má kromě základní výkonnosti a možností přizpůsobení navíc pečlivě promyšleno a navrženo mnoho detailů. Povšimněte si hlavních tlačítek s mechanickými spínači, pogumovaných bočních úchopů, magnetického krytu otvoru pro závaží a dalších prvků.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.