- kapacita praní 12 kg
- kapacita sušení 10 kg
- energetická třída praní A
- energetická třída sušení C
- pračka se sušičkou komunikuje přes Wi-Fi
- funkce páry
- aplikace ThinQ
- funkce přidat prádlo Add Item
- 10 let záruka na motor nebo kompresor
Set pračky a sušičky, kapacita praní 12 kg / sušení 10 kg, 1400 ot/min, energetická třída C, hlučnost 62 / 76 dB, Inverter Direct Drive motor, Steam parní péče, TurboWash360°, ThinQ + Wi-Fi
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Prací věž LG WT1210EGF

Chytrá a úsporná kráska
Prací věž LG WT1210EGF je elegantním řešením pro vaši koupelnu. S kapacitou pračky 12 kg a sušičky 10 kg se do ní vejde veškeré oblečení, které vaše rodina potřebuje vyprat a vysušit. Na svoji velikost je velice úsporná, pračka se pyšní energetickou třídou A, sušička dokonce C. Navíc spolu komunikují přes Wi-Fi, celá věž je kompatibilní s aplikaci od LG ThinQ. Budete tak mít k dispozici všechny její funkce pohodlně z vašeho mobilního telefonu.

Mnoho možností pro efektivní a účinnou péči
Prací věž LG WT1210EGF nabízí mimo jiné i funkci parní péče Steam, která nejenom že účinně vyčistí veškeré nečistoty, ale také vaše prádlo zbaví alergenů. V případě, že máte málo času, můžete zvolit program TurboWash 360°, která vaše oblečení vypere za 39 minut. K dispozici budete mít 7 programů praní, 14 přídavných možností a 7 programů sušení. Můžete si tedy vybrat ideální péči pro rozličné materiály vašeho oblíbeného oblečení. Inteligentní systém praní AI DD automaticky prádlo zváží, detekuje jemnost vláken a jejich vyvážení, a optimalizuje tak volbu pro efektivní a šetrné praní.

Praktická pomocnice na dlouhé roky
Do prací věže LG WT1210EGF s předním plněním lze také přidat zapomenuté kousky oděvu během praní, a to díky funkci Add Item. Lze jí změnit směr otevírání dvířek tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám. Obsahuje bezkartáčový motor Inverter Direct Drive s přímým napojením na buben pračky, na který renomovaná značka LG poskytuje záruku 10 let, stejně tak na kompresor. Samozřejmostí je také dotykový ovládací panel v češtině a nulová spotřeba ve Standby režimu.
| Typ přístroje | Pračka se sušičkou |
|---|
| Počet programů | 14 |
|---|---|
| Program jemné prádlo | Ano |
| Parní program | Ano |
| Program snadné žehlení | Ne |
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ano |
|---|---|
| Emisní třída hluku | A |
| Hlučnost | 62 dB |
| Plnění | Předem plněná |
| Hlučnost odstřeďování | 72 dB(A) |
| Náplň praní | 12,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | LED |
|---|---|
| Aquastop | Ano |
| Speciální funkce | AI DD, TURBOWASH360° |
|---|---|
| Odložený start | Ano |
| Množstevní automatika | Ano |
| Signalizace průběhu praní | LED displej |
| Kompatibilita | LG ThinQ |
| Český ovládací panel | Ano |
| Automatické dávkování | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi |
|---|
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Spotřeba vody za cyklus | 57 l |
| Výška | 165,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 60,00 cm |
| Hloubka | 66,00 cm |
| Hmotnost | 128,0 kg |
| Výška s obalem | 1690,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 665,00 mm |
| Hloubka s obalem | 713,00 mm |
| Váha s obalem | 137000,00 g |
| Barva | Bílá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.