OLED SMART televize, úhlopříčka 55"/139 cm, operační systém WebOS, rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160, obnovovací frekvence 120 Hz, výkon reproduktorů 40 W, USB 3×, HDMI, RJ-45, USB, Wi-fi integrovaná, Ethernet (LAN)
Doporučené služby
Slevový kupón
27 487 Kč
22 717 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 9 162 Kč
OLED SMART televize
LG OLED55C56LB
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 139 cm
Úhlopříčka v palcích: 55"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: OLED
LED podsvícení: OLED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2025
Funkce AI:
Ano
MS Copilot
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10
HLG
Systém repro: 2.2
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 191 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 84 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 144 Hz
Doba odezvy: 0,1
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C2
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery:
DVB-T2/C/S2
DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 3×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink FastScan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Procesor 9 4K AI Gen8
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
LG ThinQ
Herní funkce:
AMD FreeSync Premium
Auto GameMode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
Nvidia G-SYNC
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300 × 200
Stojan: Středová noha
Výška: 75,7 cm
Šířka:122,2 cm
Hloubka: 23 cm
Hmotnost: 16 kg
Rozměry bez podstavce: 70.3 x 122.2 x 4.51 cm
Rozměry: 75.7 x 122.2 x 23.0 cm
Barva: Černá
LG OLED55C56LB
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 139 cm
Úhlopříčka v palcích: 55"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: OLED
LED podsvícení: OLED
Operační systém: WebOS
Modelový rok: 2025
Funkce AI:
Ano
MS Copilot
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
HDR10
HLG
Systém repro: 2.2
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 191 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 84 kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 144 Hz
Doba odezvy: 0,1
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C2
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S/S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery:
DVB-T2/C/S2
DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 3×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Antireflexní vrstva
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
Skylink FastScan
Hbbtv (červené tlačítko)
Obraz v obrazu (PIP)
SPDIF
Záznam TV vysílání na USB
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Procesor 9 4K AI Gen8
Kompatibilita:
AI ThinQ
Amazon Alexa
LG ThinQ
Herní funkce:
AMD FreeSync Premium
Auto GameMode (ALLM)
Game bar
Game mode
HGiG
Nvidia G-SYNC
VRR
XBOX Game App
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FilmBox
HBO Max
iVysílání
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Seznam TV
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
T-Mobile TV GO
Telly
Twitch
Vodafone TV
XBOX Gaming Pass
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 300 × 200
Stojan: Středová noha
Výška: 75,7 cm
Šířka:122,2 cm
Hloubka: 23 cm
Hmotnost: 16 kg
Rozměry bez podstavce: 70.3 x 122.2 x 4.51 cm
Rozměry: 75.7 x 122.2 x 23.0 cm
Barva: Černá
Obecné
| Funkce AI | Ano, MS Copilot |
|---|---|
| Typ přístroje | OLED televize |
| Modelový rok | 2025 |
Úhlopříčka
| Úhlopříčka v palcích/cm | 55"/139 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 55,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 139,00 cm |
Displej
| Frekvence | 144 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | DOLBY VISION, HDR10, HLG |
| Typ obrazovky | OLED |
| Doba odezvy | 0,1 |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
Vlastnosti
| Stojan | Středová noha |
|---|
Tunery
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S/S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2, DVB-T2/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVB-T/T2 HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
Výbava
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| CI slot | Ano |
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
Software
| Operační systém | WebOS |
|---|---|
| Aplikace | Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Seznam TV, Skylink Live TV, SkyShowtime, Sledovani.tv, Spotify, Telly, Twitch, T-Mobile TV GO, Vodafone TV, XBOX Gaming Pass, YouTube, YouTube Kids, Pohádky, Antik TV, Apple TV, Canal +, Crunchyroll, Deezer, Disney Plus, FilmBox, HBO Max, iVysílání, Kuki, Lepší.TV, Magenta TV, Magio Go, Netflix, Oktagon TV, Oneplay |
Konektory
| Komponentní vstup YPbPr | Ne |
|---|---|
| Kompositní video vstup AV | Ne |
| Konektory | HDMI, RJ-45, USB |
Funkce
| Speciální funkce | Procesor 9 4K AI Gen8 |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
| Kompatibilita | AI ThinQ, Amazon Alexa, LG ThinQ |
| Další funkce | Antireflexní vrstva, Filmmaker mode, Filtr modrého světla, Skylink Fast Scan |
| SPDIF | Ano |
| Speciální funkce | 4K AI upscaling, AI HDR Upscaler, Always ready, Dolby Atmos, Dolby Digital, Ekvalizér, EPG, Filtr modrého světla, Google Assistant, HDMI ALLM, HDMI CEC, Podpora Matter, Přizpůsobení zvuku, PVR (nahrávání na USB), Screen Mirroring, WOW Orchestra, Zvukový profil, HDMI eARC, Media Player |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
Komunikace a porty
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 3× |
| Komunikace | Apple Airplay 2, Bluetooth, Chromecast, DLNA, Miracast, Wi-Fi |
| Ethernet (LAN) | Ano |
Energetické parametry
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 191 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 84 kWh |
| Energetická třída | G |
Herní funkce
| Herní funkce | AMD FreeSync Premium, Auto Game Mode (ALLM), Game bar, Game mode, HGiG, Nvidia G-SYNC, VRR, XBOX Game App |
|---|
Napájení
| Napájení | 230 V |
|---|
Reproduktory
| Systém repro | 2.2 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 40 W |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 75,70 cm |
|---|---|
| Šířka | 122,20 cm |
| Hloubka | 23,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 75,7 x 122,2 x 23,0 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 70,3 x 122,2 x 4,51 cm |
| Hmotnost | 16,0 kg |
| VESA uchycení | 300 × 200 |
Rozměry a hmotnost obalu
| Výška s obalem | 810,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 1360,00 mm |
| Hloubka s obalem | 187,00 mm |
| Váha s obalem | 21300,00 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.