- 55" obrazovka s rozlišení 4K Ultra HD (3 840 × 2 160 px)
- obnovovací frekvence 60 Hz
- technologie HDR10/HLG, UHD UPSCALER
- operační systém webOS 25
- procesor alfa 7 4K AI 8. generace
- funkce AI Super Upscaling
- zvuk AI Sound Pro
- funkce Apple AirPlay a Chromecast
- HDMI, USB, RJ45, Ethernet (LAN)
Varianty produktu

Televize LG 55UA73006LA

Uspokojí filmové nadšence i sportovní fanoušky
Se smart televizí LG 55UA73006LA s úhlopříčkou 139 cm si užijete dechberoucí podívanou, ať už budete sledovat oblíbené filmy, zábavné pořady nebo třeba sportovní utkání. LED televize má velmi tenké rámečky, které jí dodají moderní a elegantní vzhled. Opravdu kvalitní a působivý obraz zajistí displej s rozlišením 4K Ultra HD (3 840 × 2 160 px) a technologií HDR10 Pro. Ta upravuje jas tak, aby odhalila i ty nejmenší detaily, vylepšila barvy a vnesla do každého obrazu reálnou čistotu. Všechny vaše oblíbené filmy tak budou živější od začátku do konce. O mimořádně ostrý obraz se stará procesor alfa 7 4K AI 8. generace, který automaticky optimalizuje zvuk a obraz. Obnovovací frekvence činí 60 Hz.

Opravdu chytrá televize s moderním ovládáním
Díky umělé inteligenci získáte při sledování televize ten nejlepší zážitek. Funkce AI Super Upscaling vylepšuje obsah tak, aby se co nejlépe přizpůsobil 55" obrazovce, zatímco zůstane dokonale ostrý. TV LG 55UA73006LA je vybavena uživatelsky komfortním operačním systémem webOS 25 poskytujícím nové aktualizace po dobu 5 let. A funkce LG AI Voice ID zase rozpozná jedinečný hlasový podpis každého uživatele a nabídne personalizovaná doporučení, jakmile začnete mluvit. Pokud budete chtít propojit televizi se svým smartphonem, oceníte aplikaci LG ThinQ, ve které budete mít pod kontrolou jak Smart TV, tak i další zařízení od LG.

Dechberoucí audio zážitek
Zvuk AI Sound Pro vás naprosto pohltí a vtáhne do děje, ať už budete sledovat jakýkoliv obsah. O kvalitní realistické ozvučení se postará virtuální prostorový zvukový systém 9.1.2 kanálů, zatímco funkce Adaptive Sound Control dokáže audio ještě vylepšit v reálném čase. Těšit se můžete také na akustické ladění s umělou inteligencí. Zvukový systém analyzuje celou místnost včetně místa, kde sedíte, aby se akustika přesně přizpůsobila danému prostoru – zvuk vás tak zcela obklopí. Samozřejmostí je u chytré televize LG 55UA73006LA také funkce Clear Voice Pro (automatické vyrovnávání hlasitosti), a tak jasně uslyšíte hlas postav, i když je kolem nich hluk. Pokud připojíte k televizoru soundbar, automaticky se díky funkci WOW přepne do zvukového režimu Soundbar sound mode. Výkon reproduktorů činí 20 W.

Sofistikované technologie pro hráče
Chcete sledovat obsah ze svého zařízení Apple nebo Android na obrazovce vaší televize? Se smart TV LG 55UA73006LA to zvládnete velmi snadno, protože má integrované funkce Apple AirPlay a Chromecast. Spolupracuje i s aplikací Apple Home a na své si přijdou také vášniví hráči. Ti jistě ocení podporu eARC, ALLM a technologii VRR zajišťující plynulé zobrazení i při velké rychlosti, a tak se mohou bez obav pustit i do akčních závodů a zajet si pro vítězství. Pokud patříte mezi opravdové filmové nadšence, pak je pro vás připraven režim FILMMAKER MODE. Ten vypíná vyhlazování obrazu a zároveň zachovává původní poměr stran, barvy a frekvenci snímků. Film si tedy vychutnáte přesně tak, jak byl zamýšlen, s původní vizí režiséra.
| Typ přístroje | LED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 55" / 139 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 55,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 139,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160 px) |
| Kvalita obrazu | HDR10 |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | LED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| Operační systém | WebOS |
|---|---|
| Aplikace | YouTube Kids, YouTube, XBOX Gaming Pass, Voyo, Twitch, Telly, Spotify, SkyShowtime, Sledovani.tv, Skylink Live TV, Seznam TV, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oneplay, Oktagon TV, Netflix, Magio TV, Magenta TV, Lepší.TV, Kuki, iVysílání, HBO Max, HBO GO, FilmBox, Disney Plus, Canal +, Apple TV, Antik TV |
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Speciální funkce | Procesor 7 4K Gen8 AI, herní mód |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, DLNA, Chromecast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 105 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 77 kWh |
| Energetická třída | F |
| Herní funkce | XBOX Game App, VRR, HGiG, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM) |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 77,60 cm |
|---|---|
| Šířka | 122,60 cm |
| Hloubka | 29,20 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 77,6 x 122,6 x 29,2 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 71 x 122,6 x 5,89 cm |
| Hmotnost | 10,4 kg |
| VESA uchycení | 300 × 300 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.