- úhlopříčka displeje 14.5"
- obnovovací frekvence 120 Hz
- integrovaná grafická karta Intel Arc Graphics
- procesor Intel Core Ultra 7 155H
- výdrž baterie více než 10 hod
- bez operačního systému

Notebook Lenovo Yoga Pro 7 14IMH9 83E2001GCK

Váš každodenní společník
Notebook Lenovo Yoga Pro 7 se stane vaším každodenním společníkem doprovázejícím vás při práci i zábavě. Výkon zajistí procesor Intel Core Ultra 7 a plynulý obraz a funkčnost i při více spuštěných procesech má na starost 32GB RAM, obnovovací frekvence 120 Hz a integrovaná grafická karta Intel Arc Graphics.

Na doma i na cesty
Ať už se rozhodnete pracovat doma či vyrazit na cesty a krátit si čas na notebooku Lenovo, přístroj je vám vždy k dispozici. Dostatečná výdrž baterie přes 10 hodin zvládne bez problémů i větší vzdálenost a nízká hmotnost 1.59 kg usnadní jeho přenášení. Lenovo Yoga Pro 7 navíc poskytne 14.5" displej s rozlišením 3K, kterému neuniknout žádné detaily, Eyesafe navíc tlumí modré světlo a snižuje namáhání očí. Dlouhé hodiny práce u počítače tak zvládnete bez problémů.

Mějte vše na jednom místě
Veškerá média, aplikace a další soubory můžete mít přímo ve svém notebooku Lenovo Yoga Pro 7 díky kapacitě SSD disku až 1 TB. Navíc vám stále zbyde dostatek místa na případné uložení filmů či některých dílů vašeho oblíbeného seriálu. Pro připojení dalšího příslušenství pak nechybí USB-A, USB-C ani HDMI konektory a díky podpoře Wi-Fi můžete vždy zůstat propojeni se světem, ať už jste kdekoliv. Laptop Lenovo je zkrátka připraven na vše.
Technická specifikace
Základní informace
- Lenovo Yoga Pro 7 14IMH9
- Part Number: 83E2001GCK
- Operační systém: Bez OS
- Úložiště SSD: 1024 GB
- Operační paměť: 32 GB
Procesor
- Model procesoru: Intel 125H
- Počet jader procesoru: 14
Displej
- Úhlopříčka displeje: 14,5"
- Rozlišení displeje: 3072 x 1920 px
- Typ displeje: IPS
- Dotykový display: Ano
- Svítivost: 400 Nitů
- Obnovovací frekvence: 120 Hz
- Grafická karta: Intel Arc Graphics
Obecné informace
- Rozměry(V׊×H): 16,6 x 325,5 x 226,5 mm
- Hmotnost: 1,59 kg
- Barva: Zelená
Vybavení notebooku
- Počet USB-C portů: 1
- Počet USB-A portů: 1
- Thunderbolt/USB4 port: Ano
- HDMI: Ano
- LAN: Ne
- SD čtečka: Ne
- Otisk prstu: Ne
- Mechanika: Ne
- Webkamera: Ano
- Wifi: Ano
- Bluetooth: Ano
- Podsvícená klávesnice: Ano
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Použití | Domácí |
| Typ přístroje | Notebook |
| Part Number | 83E2001GCK |
| Modelová řada | Lenovo Yoga |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1024 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1024 GB |
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 32,00 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 10 h |
| Kapacita baterie Wh | 73 |
| Displej | Lesklý |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 3072 x 1920 px |
| Dotykový displej | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 14,50 " |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 400 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 14 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core Ultra 5 |
| Model procesoru | Core Ultra 5 125H |
| Frekvence procesoru boost | 4,50 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Síťový procesor (NPU) | Intel AI Boost |
|---|---|
| Tera Operace za vteřinu | 11 |
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Bez OS |
| Mechanika | Ne |
|---|---|
| Výbava | Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon, Podsvícená klávesnice, Reproduktor |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | Arc Graphics |
| Výrobce grafiky | Intel |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 1 |
|---|---|
| Počet USB-C | 2 |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C, USB-A, Thunderbolt, HDMI |
| Materiál konstrukce | Celokovový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,70 cm |
|---|---|
| Šířka | 32,60 cm |
| Hloubka | 22,60 cm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Barva | Zelená |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.