Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

JBL Tune 520BT Black

Sluchátka, frekvenční odezva 20 Hz – 20 kHz, impedance 30 ohmů, verze Bluetooth 5.3, velikost měniče 33 mm, čas nabíjení 2 hod, verze Bluetooth 5.3Celý popis

Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 520BT Black

Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 520BT Black

  • bezdrátová technologie Bluetooth 5.3
  • zvuk JBL Pure Bass
  • výdrž přehrávání až 57 hodin a extra rychlé dobití
  • vestavěný mikrofon
  • citlivost 102 dB
  • VoiceAware  pro efektivní handsfree telefonování
  • lehký, pohodlný a sklápěcí design
Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 520BT Black

Skvělý poslech a svoboda pohybu

Zapomeňte na zamotané kabely a vychutnejte si zvuk bezdrátově s nejnovější technologií Bluetooth 5. Sluchátka JBL TUNE 520BT v bílém provedení vám zprostředkují jedinečný poslech vaší oblíbené hudby prostřednictvím unikátního zvuku JBL Pure Bass. Můžete je mít kdykoli při sobě, neboť díky použitým lehkým materiálům a sklápěcímu designu jsou velmi praktická. Měkké náušníky vám zaručí pohodlnost i při dlouhém nošení. Velmi jednoduše je budete ovládat pomocí tlačítek na sluchátkách.

Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 520BT Black

Bavte se, jak dlouho chcete

Co zajisté u sluchátek JBL Tune 520BT velmi oceníte, je jejich výdrž. Díky extra rychlému dobití si je za pouhých pět minut dobijete na tři hodiny provozu. Jedno plné dobití vám zprostředkuje poslech hudby či mluveného slova až na 57 hodin. Při příchozím hovoru sluchátka plynule přepnou na váš telefon, takže se nemusíte bát, že byste díky poslechu zmeškali důležité volání. Pokud si stáhnete bezplatnou aplikaci JBL Headphones, můžete si ladit zvuk dle svých představ i aktivovat hlasové pokynyVoice Prompts, které vás povedou všemi funkcemi. Sluchátka JBL vám vykouzlí úsměv na tváři při poslechu vašich oblíbených decibelů.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.