Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

iPhone 15

Zažijte iPhone 15 v nejlepší formě. S výjimečnými a odolnými materiály, fotkami v super vysokém rozlišení a Dynamic Islandem. U tohoto modelu se můžete těšit na 48Mpx hlavní fotoaparát s 2× teleobjektivem pro přiblížení a USB-C konektor. To vše v odolné konstrukci z probarveného skla a hliníku. Řada iPhone 15 nabízí barevné varianty iPhone 15 Pink, iPhone 15 Blue, iPhone 15 Black a další.

Stylové a odolné provedení iPhonu 15

Základní model iPhone 15 nabízí inovativní design, který je doplněný plně probarveným tvrzeným sklem na zadní straně. Zaoblenější rámeček z leteckého hliníku zajišťuje vysokou odolnost. Apple iPhone 15 je k dispozici v 5 barevných provedeních v podobě růžové, zlaté, zelené, modré a černé. Super Retina XDR displej s úhlopříčkou 6,1″ disponuje OLED technologií, tudíž iPhone 15 nabízí při běžném provozu maximální jas 1 600 nitů a až 2 000 nitů na slunci.

Vylepšený fotoaparát

Díky vylepšenému fotoaparátu se můžete těšit ještě na dokonalejší snímky. iPhone 15 obsahuje totiž 48Mpx přední kameru. V případě, že se chcete zaměřit na detaily, skvěle vám poslouží 2× přiblížení. S 0,5× ultraširokoúhlým fotoaparátem toho dostane do záběru zase o trochu více. Při pořizování selfie fotek nebo FaceTime hovorů zaostří Apple iPhone 15 přímo na vás. 

Výkonnější čip A16 Bionic

Hlavním motorem iPhonu 15 je vrcholový čip A16 Bionic, který byl předtím použit do nejvýkonnějšího iPhonu 14 Pro. Zvládá bohatou škálu vyspělých funkcí jako izolaci hlasu během hovoru, kvalitní fotky, náročné hry a mnoho dalších. Navíc je velmi úsporný, tudíž šetří zároveň i baterii. Postará se až o 20 hodin přehrávání videa. 

iPhone 15 s konektorem USB-C

Apple iPhone 15 přichází s USB-C konektorem. Díky tomu můžete dobíjet telefon stejným kabelem jako Mac nebo iPad, přičemž se postará i o sluchátka AirPods Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem.    

Živý panel Dynamic Island

S panelem Dynamic Island již žádné upozornění ani živé aktivity nepřehlédnete, jelikož je spolehlivě ukazuje v bublinách na displeji. Navíc na něm můžete ovládat hudbu i sledovat příchozí hovory. Zmeškaná pracovní schůzka nebo návštěva lékaře se vás již netýká. 

 

Mobily a chytré hodinky

Mobilní telefony

Mobilní telefony iPhone

Apple iPhone 15

20 490 Kč
31 990 Kč
128 GB
512 GB
Všechny filtry

14 produktů

last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.