Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

iPad Air M2

Apple iPad Air 2024 s rychlým čipem Apple M2 přichází s vysokým výkonem, který vám poskytne perfektní podmínky pro profesionální i volnočasové používání. Díky Liquid Retina displeji se můžete těšit na skvělou podívanou. Práci usnadňuje i fungování s novým Apple Pencil Pro a Magic Keyboard. iPad Air M2 je nabízen v 11palcovém a 13palcovém provedení. 

K dostání v 11palcovém a 13palcovém provedení

V nabídce můžete vybírat z 11palcového nebo 13palcového provedení. Apple iPad Air 2024 s perfektním Liquid Retina displejem disponuje vyspělými technologiemi, jako je nízká odrazivost, široký barevný rozsah P3 a True Tone.

ipad air m2

Výkonný iPad Air 2024 se skvělým úložištěm

Hladký chod pro přeskakování mezi aplikacemi a hraním i náročnějších her podporuje u iPadu Air 2024 čip M2. Dle toho, kolik potřebujete místa, můžete zvolit úložiště až 1 TB. Bezproblémové používání zajišťuje i výkonná baterie, která udrží iPad Air 2024 v chodu po celý den.

Nový Apple Pencil Pro a Magic Keyboard

S ohledem na iPadOS se můžete těšit na intuitivní a všestranné používání. Práci vám zpříjemní fungování s novým Apple Pencil Pro a Magic Keyboard (oboje v samostatném prodeji), jelikož s nimi můžete pohodlně pracovat, učit se i multitaskovat. V základu jsou na iPad Air M2 k dispozici aplikace jako Safari, Keynote nebo Zprávy. K tomu všemu je jich více než milión dalších připravených ke stažení v App Storu.

pencil

Apple iPad Air 2024 a nadupané fotoaparáty

iPad Air M2 obsahuje 12Mpx ultraširokoúhlou přední kameru, která obsahuje centrování záběru pro videokonference a selfie fotografie. Skvělé snímky a 4K videa pořídíte pomocí 12Mpx širokoúhlého zadního fotoaparátu s podporou blesku True Tone. Vše doplňují dva kvalitní mikrofony a stereo reproduktory.

Bezdrátové připojení

O bezdrátové připojení se postará Wi‑Fi 6E a superrychlé 5G. Pomocí USB‑C můžete jednoduše připojit i externí monitory nebo jiná zařízení.

air m2

iPad Air M2 s Touch ID pro snadné odemykání i placení

iPad Air 2024 obsahuje v horním tlačítku vestavěné Touch ID. Odemykání tak uskutečníte pohodlně pomocí otisku prstů. Stejným způsobem můžete rovněž bezpečně potvrzovat platby přes Apple Pay.

17 989 Kč
43 490 Kč
11 "
13 "
8 GB
8 GB
128 GB
1 024 GB
Všechny filtry

64 produktů

Zobrazit dalších 24
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.