Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Hisense RF815N4SESE

Lednice French Door, energetická třída E, objem chladničky/mrazničky 438/196 l, hlučnost 37 dB, Wi-Fi, NoFrost Plus, Funkce SuperCool, Multiflow 360°, dávkovač ledu i vody, invertorový kompresorCelý popis

Hlídat změny u produktu
Hisense RF815N4SESE

Hisense RF815N4SESE

Americká chladnička Hisense French door RF815N4SESE_01

Americká chladnička Hisense French door RF815N4SESE

  • třída energetické účinnosti E
  • objem chladicí/ mrazicí části: 438 l/196 l
  • dávkovač vody a ledu
  • ovládání elektronicky nebo přes Wi-Fi
  • systém odmrazování Total NoFrost
  • funkce Super Cool
  • technologie Multi Air Flow
  • hlučnost 37 dB
Odolnost proti otisku prstů na Americké chladničce Hisense French door RF815N4SESE_02

Váš nepostradatelný pomocník, který pojme týdenní nákup

Americká chladnička Hisense RF815N4SESE nabízí nadstandardní prostor pro vaše potraviny, ve kterém můžete skladovat zásoby na celý týden. Její celkový objem činí 634 l. Se svým elegantním hladkým nerez designem s povrchem z kartáčové oceli, zapadne do každé moderní kuchyně. Ocel je odolná proti otiskům prstů, takže údržba spotřebiče bude naprosto nenáročná. Tím, že se nejedná o vestavnou lednici, ji můžete umístit do kuchyně ihned po zakoupení, bez jakýchkoliv předělávek interiéru. Lednice byla navíc navržena tak, aby i při svém nadprůměrném objemu zabírala v kuchyni co nejméně prostoru.

Velký objem v otevřené Americké chladničce Hisense French door RF815N4SESE_03

Jednoduché ovládání elektronicky nebo přes Wi-Fi

Konstrukce americké lednice Hisense RF815N4SESE byla zkonstruována s ohledem na životní prostředí. Důležité součásti byly zvoleny tak, aby vedly k nižší spotřebě energie, a tím zároveň šetřily i vaši peněženku. Zadní stěna je potažena nerezovou ocelí, která zajišťuje rovnoměrné rozložení chladného vzduchu a ideální úroveň vlhkosti. Pomocí elektronického ovládání si nastavíte správnou teplotu a další funkce, nebo můžete zvolit ovládání přes aplikaci ve vašem smartphonu. Prostřednictvím Wi-Fi navolíte vámi preferované parametry odkudkoliv. Vybrat si můžete třeba režim Eco, se kterým ušetříte spoustu energie. Díky LED displeji jsou všechny funkce a nastavení dobře čitelné a vždy po ruce.

Otevřená vrchní část Americké chladničky Hisense French door RF815N4SESE_04

Ve vašem jídle udržíte veškeré vitamíny a minerály

Energeticky úsporné LED osvětlení ze stropu a LED pás na boku vám usnadní hledání potravin a budete mít i lepší přehled o tom, co se zrovna v chladničce nachází. Tlačítko na odmrazování ale budete hledat marně. To už zůstane díky automatickému odmrazování pouhou vzpomínkou. Technologie Multi Air Flow chrání kvalitu potravin tím, že udržuje stabilní teplotu a vlhkost v celé chladničce. Vícero vzduchových kanálů umožňuje aktivní oběh studeného vzduchu, který dosáhne do všech koutů. Výsledkem jsou déle čerstvé a kvalitní potraviny a méně vyhozeného jídla. S tím vám pomůže i funkce Super Cool, která okamžitě sníží teplotu o 2 stupně a po 6 hod se automaticky vrátí k původnímu nastavení. Hisense RF815N4SESE je zařazena do energetické třídy E, její roční spotřeba se zastavila na hodnotě 339 kWh.

Zmražené ovoce_05

Rychlé zmrazení potravin na teplotu -18 °C

Kombinovaná chladnička Hisense RF815N4SESE disponuje velkokapacitní mrazničkou, která nabízí také místo na mraženou pizzu. Jedná se o zásuvku, která má snadno klouzavé pojezdy, takže její vytahování je snadné, i když je napěchovaná potravinami. Mrazák je vybaven automatickým systémem odmrazování Total NoFrost. Funkce Zmrazovací kapacita mrazničky činí 9 kg za den a akumulační doba při výpadku provozu je 14 hod. Pokud se vám náhodou stane, že zapomenete zavřít dvířka, inteligentní senzor to včas rozpozná a upozorní vás zvukovým alarmem.

Dávkovač ledu na Americké chladničce Hisense French door RF815N4SESE_06

Ledovou tříšť nebo kostky ledu během vteřiny

Praktické členění French door lednice vám umožní zorganizovat si obsah uvnitř podle vašich potřeb. Na police v této lednici bylo použito velmi kvalitní tvrzené sklo, které má mnohem vyšší nosnost než třeba plast. Bez obav na ně proto můžete položit i těžší nádoby či potraviny. K dispozici je i 6 polic ve dveřích. Top funkcí je pak praktický dávkovač ledu a chlazené vody na dveřích bez nutnosti připojení na vodovodní síť. Vybrat si navíc můžete z ledových kostek či ledu drceného. Díky modernímu invertorovému kompresoru vyniká americká chladnička Hisense RF815N4SESE s výškou 178 cm i velmi tichým provozem, který nepřesáhne 37 dB, tudíž ji téměř neuslyšíte ani během relaxace anebo při práci a studiu.  

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.