- objem 20 l
- výkon mikrovln 700 W
- výkon grilu 800 W
- 360°StirTechnology
- keramické dno CeramicInside
- 5 stupňů výkonu
- funkce rozmrazování
- mechanické ovládání
- snadné čištění
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Mikrovlnná trouba Gorenje MO4250CLB

Kombinace stylu a unikátní technologie
Mikrovlnná trouba Gorenje MO4250CLB z řady Classico je skutečně sofistikovaná. Už na první pohled zaujme svým designem, který je vyveden v retro stylu. Černé provedení spotřebiče vkusně doplňuje robustní madlo a otočné mechanické ovladače. Vnitřek vás překvapí absencí otočného talíře. Mikrovlnná trouba je totiž vybavena unikátní technologií 360°StirTechnology. Jedná se o proces, kdy je mikrovlnná energie vedena vlnovodem do spodní části trouby. Tam prochází keramickým dnem a šíří se vzhůru do celého vnitřního prostoru. Tento inovativní systém je mnohem efektivnější, protože zajišťuje rovnoměrné prohřátí celého jídla.

Rozmrazí, ohřeje, uvaří i ugriluje
Dno mikrovlnné trouby Gorenje MO4250CLB je pokryto speciální keramickou deskou CeramicInside. Už vás tedy nelimituje kulatý otočný talíř, proto můžete využít celou plochu a ohřívat či vařit více jídel najednou. Vnitřní prostor poskytuje kapacitu 20 l. Mikrovlnná trouba umožňuje přípravu jídla krok po kroku – od rozmrazení, přes vaření či ohřev (5 úrovní výkonu) až po finální zapečení pod grilem. Ten dodá pokrmům neodolatelně lákavou, křupavou kůrku. Pro rychlejší výsledek můžete zrovna zvolit ze 3 úrovní ohřevu kombinovaného s grilovací funkcí. A k šetrnému rozmrazení stačí nastavit odpovídající čas.

Přehledné ovládání
Maximální výkon mikrovlnné trouby Gorenje MO4250CLB činí 700 W a výkon grilu dosahuje hodnoty 800 W. Mechanické ovládání velkými otočnými voliči je jednoduché a intuitivní. Dno s keramickou deskou a stěny z nerezové oceli se velmi snadno udržují v čistotě. Pro úklid vnitřního prostoru vám tak postačí navlhčený hadřík. Díky volně stojícímu provedení umístíte mikrovlnnou troubu přesně tam, kde ji chcete mít.
| Typ přístroje | Mikrovlnná trouba |
|---|---|
| Typ mikrovlnky | S grilem |
| Výkon mikrovlny | 700 W |
|---|---|
| Výkon grilu | 800 W |
| Otevírání dvířek | Levé |
|---|---|
| Ovládání | Mechanické |
| Průměr talíře | 24,5 cm |
| Možnost vestavby | Ne |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ne |
|---|
| Gril | Ano |
|---|---|
| Horký vzduch | Ne |
| Vnitřní povrch | Lakovaný |
|---|
| Objem | 20,00 l |
|---|---|
| Výška | 28,50 cm |
| Šířka | 45,00 cm |
| Hloubka | 36,50 cm |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.