- vnitřní objem 20 l
- výkon mikrovln 800 W
- výkon grilu 1 000 W
- 5 stupňů výkonu
- 15 programů
- průměr otočného talíře 245 mm
- dotykové ovládání
- funkce čištění AquaClean

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM201AG1X

Přirozeně doladí vzhled vaší kuchyně
Mikrovlnná trouba Gorenje BM201AG1X je skvěle vybavena praktickými funkcemi, které oceníte při každodenním používání. Vnitřní prostor je z kvalitní nerezové oceli. Nabízí kapacitu 20 l a průměr otočného talíře činí 245 mm. Maximální výkon mikrovlnné trouby je 800 W a gril dosahuje výkonu 1 000 W. Díky vestavnému provedení se mikrovlnná trouba přirozeně začlení do kuchyňské linky, kde ji budete mít vždy příhodně po ruce. Design z nerezové oceli je elegantní a nadčasový.

Automatické programy to vyřeší za vás
Mikrovlnná trouba Gorenje BM201AG1X disponuje 15 programy a 5 úrovněmi výkonu. Skvěle vám poslouží nabídka automatických programů, u kterých nemusíte dlouze přemýšlet, jaký stupeň ohřevu a teploty nakombinovat. Zadáte jen hmotnost a druh jídla. Popcorn, těstoviny, pizzu, kuřecí nugetky a další dobroty tak připravíte naprosto bez námahy. Kombinujte mikrovlnný ohřev s funkcí grilu a objevujte novou úroveň vaření. Během pár chvil vykouzlíte chutnou večeři pro rodinu nebo neodolatelné lahůdky k seriálovému relaxu. Gril dodá pokrmům lákavou křupavou kůrku.

Pro každodenní pomoc
Přehledný LCD displej je vybaven senzorovou technologií. Spolu s jednoduchým dotykovým ovládáním usnadňuje každodenní používání pro všechny členy rodiny. Dokonalost mikrovlnné trouby Gorenje BM201AG1X korunuje její rychlá údržba. Díky funkci AquaClean nejsou potřeba žádné čističe, stačí jen nádobka s vodou. Vzniklá pára uvolní usazené nečistoty, které snadno setřete navlhčeným hadříkem.
| Typ přístroje | Mikrovlnná trouba vestavná |
|---|---|
| Typ mikrovlnky | S grilem |
| Výkon mikrovlny | 800 W |
|---|
| Otevírání dvířek | Levé |
|---|---|
| Ovládání | Elektronické |
| Průměr talíře | 24,5 cm |
| Možnost vestavby | Ano |
| Displej | Ano |
|---|
| Gril | Ano |
|---|
| Vnitřní povrch | Nerez |
|---|
| Objem | 20,00 l |
|---|---|
| Výška | 38,80 cm |
| Šířka | 59,50 cm |
| Hloubka | 34,50 cm |
| Hmotnost | 15,0 kg |
| Barva | Nerez |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.