- retro styl
- mechanické otočné voliče
- technologie Stirrer
- keramická deska místo otočného talíře
- objem 23 litrů
- snadné čištění
- funkce grilu
- rošt na grilování
- 5 stupňů výkonu
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLI

Retro vzhled, moderní technologie
Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLI zaujme na první pohled svým stylovým retro vzhledem, který vkusně doplní každou kuchyni. Nejde ale jen o vzhled – důležité je i to, co najdete uvnitř. Díky technologii Stirrer se mikrovlny šíří rovnoměrně odspodu celým vnitřním prostorem, takže se pokrmy ohřívají rovnoměrně bez potřeby otočného talíře. Navíc díky tomu ohřejete i několik jídel současně. Místo talíře má trouba hladkou keramickou desku, která se velmi snadno čistí – stačí vlhký hadřík a je hotovo.

Rychlejší příprava, chutnější výsledek
Ovládání mikrovlnné trouby je řešené přehledně a jednoduše pomocí mechanických otočných voličů, takže nemusíte složitě studovat návod. Objem 23 litrů je ideální pro běžné denní použití a díky vysokému roštu v balení můžete snadno využít i funkci grilu. Ta přináší další možnosti – třeba rychle uvařit menší kousky masa nebo upéct křupavou pizzu. A 5 stupňů výkonu dává možnost přizpůsobit intenzitu ohřevu tomu, co právě potřebujete.
| Typ přístroje | Mikrovlnná trouba |
|---|---|
| Typ mikrovlnky | S grilem |
| Výkon mikrovlny | 800 W |
|---|---|
| Výkon grilu | 1100 W |
| Otevírání dvířek | Pravé |
|---|---|
| Ovládání | Mechanické |
| Průměr talíře | 30,3 cm |
| Možnost vestavby | Ano |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ne |
|---|
| Gril | Ano |
|---|---|
| Horký vzduch | Ne |
| Vnitřní povrch | Lakovaný |
|---|
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 37x57x55 cm |
|---|---|
| Objem | 23,00 l |
| Výška | 39,00 cm |
| Šířka | 59,20 cm |
| Hloubka | 36,80 cm |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Barva | Slonovina |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.