- objem 23 l
- výkon mikrovln 800 W
- výkon grilu 1 100 W
- 360°Stirtechnology
- keramické dno
- 5 stupňů výkonu
- funkce rozmrazování
- mechanické ovládání
- snadné čištění
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLB

Unikátní technologie mikrovln
Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLB z řady Classico je skutečně jedinečná. Už na první pohled zaujme svým designem, který je vyveden v retro stylu. Černé provedení spotřebiče vkusně doplňuje rukojeť a otočné mechanické ovladače. Vnitřek vás překvapí absencí otočného talíře. Mikrovlnná trouba je totiž vybavena unikátní technologií 360°Stirtechnology. Jedná se o proces, kdy je mikrovlnná energie vedena vlnovodem do spodní části trouby. Tam prochází keramickým dnem a šíří se vzhůru do celého vnitřního prostoru. Tento inovativní systém je mnohem efektivnější, protože zajišťuje rovnoměrné prohřátí celého jídla.

Ohřívejte několik jídel současně
Dno mikrovlnné trouby Gorenje BM235CLB je pokryto speciální keramickou deskou CeramicInside. Už vás tedy nelimituje kulatý otočný talíř, proto můžete využít celou plochu a ohřívat či vařit více jídel najednou. Vnitřní prostor poskytuje kapacitu 23 l. Mikrovlnná trouba umožňuje přípravu jídla krok po kroku – od rozmrazení, přes vaření či ohřev (5 úrovní výkonu) až po finální zapečení pod grilem. Ten dodá pokrmům neodolatelně lákavou, křupavou kůrku. Pro úsporu času můžete zrovna zvolit ze 3 úrovní ohřevu kombinovaného s grilovací funkcí. A k šetrnému rozmrazení stačí nastavit odpovídající čas.

Snadné čištění
Maximální výkon mikrovlnné trouby Gorenje BM235CLB činí 800 W a výkon grilu dosahuje hodnoty 1 100 W. Mechanické ovládání velkými otočnými voliči je jednoduché a intuitivní. Dno s keramickou deskou a stěny z nerezové ocele se velmi snadno udržují v čistotě. Pro úklid vnitřního prostoru vám tak postačí navlhčený hadřík. Díky vestavnému provedení se mikrovlnná trouba přirozeně začlení do kuchyňské linky, kde ji budete mít vždy příhodně po ruce.
| Typ přístroje | Mikrovlnná trouba vestavná |
|---|---|
| Typ mikrovlnky | S grilem |
| Výkon mikrovlny | 800 W |
|---|---|
| Výkon grilu | 1100 W |
| Otevírání dvířek | Levé |
|---|---|
| Ovládání | Mechanické |
| Průměr talíře | 27,0 cm |
| Možnost vestavby | Ano |
| Možnost umístění | Vestavná |
| Gril | Ano |
|---|---|
| Horký vzduch | Ne |
| Vnitřní povrch | Lakovaný |
|---|
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 37x57x55 |
|---|---|
| Objem | 23,00 l |
| Výška | 39,00 cm |
| Šířka | 59,20 cm |
| Hloubka | 36,80 cm |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.