Chytré hodinky, 1" LCD displej, rozlišení 240×201 px, GPS, Bluetooth, sportovní režimy, zdravotní funkce, výdrž baterie až 5 dnů, barva bronzová/béžová
Slevový kupón
6 890 Kč
5 694 Kč bez DPH
Chytré hodinky
GARMIN Lily 2 Cream Gold/Coconut Silicone Band
Úhlopříčka: 1"
Rozlišení: 240 × 201 px
Typ displeje: LCD
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android a iOS
Notifikace: SMS, Hovor
Sportovní režimy: Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Jóga, Plavání
Zdravotní funkce: Dechová cvičení, Monitoring spánku, Měření krevního tlaku, Měření saturace kyslíku v krvi
Senzory: GPS, NFC, Wi-Fi
Komunikace: Bluetooth
Hardware: Akcelerometr, Oxymetr, Světelný senzor
Výdrž baterie: až 5 dní
Výška: 3,54 cm
Šířka: 3,54 cm
Hloubka: 1,01 cm
Barva hodinek: Bronzová
Barva řemínku: Béžová
Obsah balení:
GARMIN Lily 2 Cream Gold/Coconut Silicone Band
Uživatelská příručka
GARMIN Lily 2 Cream Gold/Coconut Silicone Band
Úhlopříčka: 1"
Rozlišení: 240 × 201 px
Typ displeje: LCD
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android a iOS
Notifikace: SMS, Hovor
Sportovní režimy: Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Jóga, Plavání
Zdravotní funkce: Dechová cvičení, Monitoring spánku, Měření krevního tlaku, Měření saturace kyslíku v krvi
Senzory: GPS, NFC, Wi-Fi
Komunikace: Bluetooth
Hardware: Akcelerometr, Oxymetr, Světelný senzor
Výdrž baterie: až 5 dní
Výška: 3,54 cm
Šířka: 3,54 cm
Hloubka: 1,01 cm
Barva hodinek: Bronzová
Barva řemínku: Béžová
Obsah balení:
GARMIN Lily 2 Cream Gold/Coconut Silicone Band
Uživatelská příručka
Obecné
| Part Number | 010-02839-70 |
|---|
Displej
| Typ displeje | LCD |
|---|---|
| Displej | Matný |
| Rozlišení | 240 × 201 px |
| Velikost pouzdra | 35 mm |
| Velikost displeje | 0,8 " |
Vlastnosti
| Smart | Ano |
|---|---|
| Vodotěsnost | 50 m (5 ATM) |
Řemínek
| Barva řemínku | Béžová |
|---|---|
| Materiál řemínku | Silikon |
| Typ zapojení | 14 mm |
Software
| Kompatibilní s OS | iOS, Android |
|---|
Výbava
| Senzory a hardware | Světelný senzor, Oxymetr, Akcelerometr |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Vodotěsný |
Telefonování a notifikace
| Telefonování | Ne |
|---|---|
| Notifikace | SMS, Hovor |
Funkce
| Sportovní aktivity | Fitness, Plavání, Jóga, Cyklistika, Běh, Chůze |
|---|---|
| Sportovní funkce | Intervalový trénink, Tempo, Vzdálenosti, Tepová frekvence, Krokoměr |
| Zdravotní funkce | Sledování menstruačního cyklu, Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Měření úrovně stresu, Pitný režim, Dechová cvičení, Připomenutí pohybu, Měření krevního tlaku |
| Chytré funkce | Předpověď počasí, Hledání telefonu, Ovládání přehrávače hudby v mobilu |
| Krokoměr | Ano |
| Notifikace | Ano |
| Možnost telefonovat | Ne |
| Měřič tepu | Ano |
Komunikace a porty
| Komunikace | GPS, Bluetooth |
|---|---|
| GPS | Ano |
Napájení
| Výdrž baterie (počet dnů) | 5,0 |
|---|
Vzhled a design
| Tvar hodinek | Kulatý |
|---|---|
| Materiál sklíčka | Gorilla Glass |
| Materiál | Hliník |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 3,54 cm |
|---|---|
| Šířka | 3,54 cm |
| Hloubka | 1,01 cm |
| Hmotnost | 24 g |
Barva
| Barva | Bronzová |
|---|
Balení
| Obsah balení | Kabel |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.