- 1,96" AMOLED displej
- rozlišení 410 × 502 px
- více než 100 sportovních režimů
- monitoring spánku
- měření okysličení krve
- monitoring úrovně stresu
- stupeň krytí IP68
- výdrž 340mAh baterie až 15 dní
- české menu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Chytré hodinky Garett GRC Activity 3 Gold

Chytré hodinky i do náročných podmínek
Precizně zpracované chytré hodinky Garett GRC Activity 3 Gold s moderním designem poskytují všestranné využití a budou vás spolehlivě provázet po celý den, nejen v náročných podmínkách, ale i v každodenním životě. Jejich dlouhou životnost garantuje sklo Gorilla Glass a díky stupni krytí IP68 máte jistotu dobré ochrany před prachem a vodou. Lze je tak používat kdekoli. Otočné funkční tlačítko zajišťuje jednoduchou a rychlou navigaci v českém menu a k dispozici je i hlasový asistent. Hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS a dodávány jsou se silikonovým i látkovým řemínkem, mohou tedy být sportovní i neformální.

Pro zdravý životní styl
Na hranatém dotykovém 1,96" AMOLED displeji s intuitivním ovládáním a dobrou čitelností s rozlišením 410 × 502 px si můžete kromě běžných funkcí jako budík, datum, den v týdnu, duální čas či stopky navolit i přehled o svém zdraví a kondici. Hodinky monitorují úroveň okysličení krve (SpO2), úroveň stresu i kvalitu spánku. Budete tedy vědět, kdy jste v noci spali nerušeným spánkem a kdy jste se převalovali a spánkový cyklus na tomto základě můžete vhodně upravit. Nechybí ani dechová cvičení na podporu každodenní rovnováhy. K dispozici je i signalizace upozorňující na nečinnost. Působivý úložný výkon mají smartwatch díky interní paměti 128 GB.

Mějte přehled o svých aktivitách
Pro aktivní využití jsou chytré hodinky Garett GRC Activity 3 vybaveny více než stovkou sportovních režimů, jako jsou například plavání, jóga, chůze, veslování či lyžování. Díky nim budete mít přehled o počtu spálených kalorií, čas strávený aktivitou a zvládnutou vzdálenost. Abyste měli pod kontrolou všechny důležité parametry vašeho zdraví, je připraven monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku i sledování menstruačního cyklu. Hodinky také mají vestavěný krokoměr, který vám pomůže kontrolovat počet ušlých kroků. K dispozici budete mít také informace o počasí a potenciálním dešti. Oblíbenou funkcí je vyhledávání zapomenutých hodinek nebo telefonu.

Příjemné uživatelské prostředí
Pohodlné je u hodinek Garett GRC Activity 3 i čtení oznámení SMS, e-mailů a komunikačních aplikací. S vestavěným reproduktorem a mikrofonem budete moci přijímat a uskutečňovat hlasové hovory. Hodinky připojíte k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth 5.3 a k dispozici je pak aplikace Garett Smart. S těmito smartwatch můžete platit bezkontaktně díky NFC. A integrovaná svítilna zajistí vyšší komfort a bezpečí, i když se vracíte domů z tréninku za tmy. Funkce Always On Display zajišťuje, že je ciferník neustále osvětlen, i když jsou hodinky neaktivní. Výdrž 340mAh baterie je při běžném používání 7 dní, v pohotovostním režimu pak až 15 dní. Pokud vám chybí kapacita, stačí hodinky umístit do nabíjecí základny.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Part Number | ACTIVITY_3_BLACK |
| Interní paměť GB | 0,13 GB |
|---|
| Typ displeje | AMOLED |
|---|---|
| Rozlišení | 368 × 448 px |
| Velikost pouzdra | 46 mm |
| Velikost displeje | 2,0 " |
| Velikost řemínku | Univerzální |
|---|---|
| Barva řemínku | Béžová |
| Materiál řemínku | Silikon |
| Typ zapojení | 22 mm |
| Vodotěsnost | Water resistant |
|---|---|
| Třída krytí | IP68 |
| Senzory a hardware | Světlo - baterka, SOS tlačítko, Oxymetr, Bezdrátové nabíjení, Vibrace, Mikrofon, Reproduktor |
|---|
| Kompatibilní s OS | Android, iOS |
|---|---|
| Operační systém | Vlastní OS |
| Sportovní aktivity | Běh, Chůze |
|---|---|
| Sportovní funkce | Sportovní režimy, Tepová frekvence, Krokoměr |
| Zdravotní funkce | Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Připomenutí pohybu, Pitný režim, Dechová cvičení, Měření krevního tlaku, Měření úrovně stresu |
| Krokoměr | Ano |
| Notifikace | Ano |
| Možnost telefonovat | Ano |
| Měřič tepu | Ano |
| Komunikace | Bluetooth |
|---|---|
| GPS | Ne |
| Telefonování | Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) |
|---|---|
| Notifikace | Socialní sítě, E-mail, SMS, Hovor |
| Tvar hodinek | Hranatý |
|---|---|
| Materiál sklíčka | Gorilla Glass |
| Materiál | Plast |
| Výška | 4,60 cm |
|---|---|
| Šířka | 3,60 cm |
| Hloubka | 1,10 cm |
| Hmotnost | 40 g |
| Barva | Zlatá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.