- vhodné na kolo, motocykl i kočárek
- pro telefony o velikosti 4–6,5"
- možnost natáčení o 360°
- odnímatelné provedení
- utahovací mechanismus
- univerzální velikost pro všechny průměry řídítek

Odnímatelný držák telefonu FIXED Bikee 2

Pomocník na kolo, motocykl i kočárek
Držák FIXED Bikee 2 je skvělým parťákem umožňujícím bezpečné upevnění telefonu na řídítka kola, motocyklu nebo třeba i kočárek. Mobil tak budete mít během jízdy na očích, což vám poslouží třeba při používání GPS nebo hudebního přehrávače. Nabízeno je univerzální provedení vhodné pro všechny typy telefonů o velikosti 4–6,5''. Pro ještě komfortnější používání je umožněno natáčení o 360°.

Snadné a rychlé odepnutí
Výhodou je možnost snadného odepnutí horní části od základny i s připnutým mobilním telefonem. Vzít si ho tak můžete sebou na jakékoliv zastávce. Držák telefonu FIXED Bikee 2 je vyroben z kombinace pružného silikonu a základny z tvrzeného plastu.

Bezpečné uchycení
O pevné uchycení základny se postará utahovací mechanismus. Velikost je vhodná pro všechny průměry řídítek. S držákem FIXED Bikee 2 získáte spolehlivého parťáka, který udrží vložený mobil při všech otřesech, přičemž neprokluzuje a tlumí nárazy. Bez omezení můžete využívat i funkce telefonu jako Face ID, Swipe nebo čtečku otisků prstů.
| Part Number | FIXBI2-BK |
|---|
| Určeno pro | Mobilní telefon |
|---|
| Způsob uchycení zařízení k držáku | Mechanický |
|---|---|
| Uchycení | Na řídítka |
| Funkce | Nastavení optimálního úhlu |
|---|
| Min. uhlopříčka zařízení | 4,0 " |
|---|---|
| Max. uhlopříčka zařízení | 6,5 " |
| Výška | 13,00 cm |
| Šířka | 6,50 cm |
| Hloubka | 6,00 cm |
| Hmotnost | 98 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.