Vertikutátor, příkon elektromotoru 1 300 W, šířka záběru vertikutace 32 cm, vertikutační válec s 18 noži, provzdušňovací válec s 40 pružinami, koš o objemu 40 l, 2 výměnné válce
Doporučené služby
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 666 Kč
K dispozici není žádný popis produktu
Výkon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|
Vlastnosti
| Počet nožů | 18 |
|---|---|
| Vlastnosti madla | Sklopné madlo |
| Centrální nastavení pracovní hloubky | Ano |
| Typ pohonu | Elektromotor |
| Pracovní záběr | 320 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ne |
| Pracovní hloubka | -12 + 10 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 600 m2 |
| Objem sběrného koše | 40 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 4 |
| Startér | Elektrický |
Výbava
| Pracovní nástroj | Pružinový válec, Nožový válec |
|---|---|
| Počet pružin | 40 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
Funkce
| Nastavení pracovní hloubky | Ano |
|---|---|
| Pojezd | Ne |
Energetické parametry
| Příkon | 1300 W |
|---|
Vzhled a design
| Provedení šasi | Plast |
|---|
Materiál
| Materiál sběrného koše | Látka |
|---|
Barva
| Barva | Černá, Zelená |
|---|
4,6 z 5
hodnotilo celkem
7 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.