Elektrický vyžínač, příkon 1200W, záběr 38 cm, poloautomatická strunová hlava twist&go, ocelový trojzubec, dělená hřídel, ramenní popruh
Doporučené služby
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 500 Kč
Elektrický vyžínač
Fieldmann FZS 2030-E
Příkon: 1200W
Záběr: 38 cm
Poloautomatická strunová hlava twist&go
Ocelový trojzubec
Dělená hřídel
Hmotnost 4,3 kg
Ramenní popruh
Obsah balení: Vyžínač, twisit&go strunová hlava, ocelový trojzubec, ramenní popruh, instalační set, manuál
Fieldmann FZS 2030-E
Příkon: 1200W
Záběr: 38 cm
Poloautomatická strunová hlava twist&go
Ocelový trojzubec
Dělená hřídel
Hmotnost 4,3 kg
Ramenní popruh
Obsah balení: Vyžínač, twisit&go strunová hlava, ocelový trojzubec, ramenní popruh, instalační set, manuál
Obecné
| Typ sekačky | Strunová |
|---|
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|---|
| Typ motoru | Elektrický |
Vlastnosti
| Obouruční rukojeť | Ano |
|---|---|
| Pracovní záběr | 380 mm |
| Startér | Elektrický |
Energetické parametry
| Příkon | 1200 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 4,3 kg |
|---|
Barva
| Barva | Černá, Zelená |
|---|
1 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.