- kvalitní motor LONCIN s obsahem 139 cm³
- výkon 2,4 kW
- záběr sečení: 42 cm
- látkový koš na 45 litrů trávy
- nastavení výšky sečení 20-75 mm (8 pozic)
- s pojezdem
- hmotnost: 23,5 kg
- doporučená plocha sečení: do 900 m²
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Benzínová rotační sekačka FIELDMANN FZR 4212-139BL

Síla a výkon pro střední zahrady
Vaše zahrada nikdy nevypadala lépe. Díky poctivému motoru LONCIN s obsahem 139 cm³, výkonem 2,4 kW a záběrem sečení 42 cm zvládne tento model všechny zahrady až do velikosti 900 m². Díky pojezdu vás neunaví ani delší práce, ať už sekáte rovnou plochu nebo mírně členitý terén.

Trávník podle vašich představ
Toužíte po dokonale střiženém anglickém trávníku nebo upřednostňujete spíš divočejší vzhled? Díky centrálnímu nastavení výšky sečení máte na výběr hned z 8 pozic výšky (20–75 mm). Zelený koberec si tak můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ. Velký 45litrový látkový koš navíc šetří váš čas, méně vysypávání znamená rychlejší práci.

Pro rychlou práci
Lehká a skvěle ovladatelná – sekačka váží jen 23,5 kg a díky kolečkům s kuličkovými ložisky se pohybuje hladce a bez drhnutí. Robustní kovové šasi zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči nárazům, sklopné madlo zase zajistí snadné skladování i transport.
| Typ přístroje | Zahradní sekačka rotační |
|---|---|
| Typ sekačky | Rotační |
| Typ motoru | Benzín |
|---|---|
| Objem motoru | 139,0 cm3 |
| Výkon motoru | 2,40 kW |
| Soft grip | Ano |
|---|---|
| Maximální rychlost | 3 km/h |
| Objem benzinové nádrže | 1,0 l |
| Obouruční rukojeť | Ano |
| Objem olejové nádrže | 500 ml |
| Pracovní záběr | 420 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ne |
| Pracovní hloubka | 20-75 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 900 m2 |
| Objem sběrného koše | 45 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 8 |
| Objem benzinové nádrže | 1 l |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Ruční |
| Fast Power | Ne |
|---|---|
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Systém 4v1 | Ne |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ano |
| Mulčování | Ano |
| Pojezd | Ano |
| Provedení šasi | Kov |
|---|
| Hmotnost | 23,5 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.