- příkon 1 800 W
- bezuhlíkový (indukční) motor
- záběr sečení 46 cm
- 6 poloh výšky sečení
- dělený koš o objemu 60 l
- zpevněné kovové šasi
- systém sečení 4v1
Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2070-E

Silný motor pro vaši zahradu
Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2070-E s příkonem 1 800 W je ideální pro majitele středně velkých zahrad s plochou sečení až 1 400 m2. Moderní bezuhlíkový (indukční) motor nabízí vysokou účinnost, delší životnost a tichý chod pro pohodlné a rychlé sečení. Se šířkou záběru 46 cm a centrálním nastavením 6 výšek sečení efektivně poseká větší plochy přesně podle vašich potřeb či sezóny.

Přizpůsobí sečení vašim potřebám
Sekačka na trávu nabízí systém sečení 4v1 s možnostmi sběru trávy, mulčování, zadního výhozu a bočního výhozu. Sekačka je ergonomická díky výškově nastavitelnému madlu, které snadno přizpůsobíte jakékoli postavě. Vysokou odolnost a dlouhou životnost i při častém používání zajišťuje zpevněné kovové šasi. Velký dělený koš s pevnou konstrukcí a objemem 60 l zaručuje skvělou cirkulaci vzduchu a snadné vyprazdňování.
| Typ přístroje | Zahradní sekačka rotační |
|---|---|
| Typ sekačky | Rotační |
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|---|
| Typ motoru | Bez uhlíkový |
| Soft grip | Ano |
|---|---|
| Maximální rychlost | 3 km/h |
| Obouruční rukojeť | Ano |
| Pracovní záběr | 460 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ano |
| Pracovní hloubka | 25 - 75 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 1400 m2 |
| Objem sběrného koše | 60 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 6 |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ano |
| Systém 4v1 | Ano |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ano |
| Indikátor zaplnění koše | Ano |
| Mulčování | Ano |
| Pojezd | Ano |
| Příkon | 1800 W |
|---|
| Provedení šasi | Ocel |
|---|
| Hmotnost | 29,3 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.