- příkon 2 000 W
- šířka záběru 42 cm
- 6 pozic nastavení výšky sečení (25–75 m)
- sběrný koš 48 l
- výškově nastavitelné madlo
- hmotnost 12,5 kg
Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrická sekačka Fieldmann FZR
2048-E

Klasika, která nezklame
Elektrická sekačka je roky prověřenou stálicí českých zahrad. Je tišší než její benzínová příbuzná, nemusíte při práci vdechovat výpary a taky jí jen tak nedojde palivo. Stačí mít po ruce zásuvku a můžete pracovat, jak dlouho potřebujete. Sekačka Fieldmann FZR 2048-E má záběr sečení 42 cm, perfektní pro trávníky až do 1 000 m². S příkonem 2 000 W tak máte v rukou silný stroj, který si poradí s každou výzvou.

Zahrada přesně podle vašich představ
Chcete mít doma trávník jako na golfovém hřišti nebo spíše preferujete delší porost? Nastavte si výšku sečení přesně podle vašich preferencí. Díky 6 polohám nastavení v rozmezí 25–75 mm bude vaše zahrada vypadat vždy jako ze žurnálu. Sběrný koš o objemu 48 l je vyrobený z plastu i textilu a spojuje tak výhody obou těchto materiálů.

Spolehlivý pomocník na dlouhá léta
Jedním z hlavních bonusů elektrických sekaček je jejich snadná údržba. Nejinak je tomu i u modelu Fieldmann FZR 2048-E. Kromě minimální péče nabízí tato sekačka i uživatelský komfort ve formě výškově nastavitelného madla. Když k tomu přidáte poměrně nízkou váhu 12,5 kg, získáte skvělého zahradního pomocníka na dlouhé roky.
| Typ přístroje | Zahradní sekačka rotační |
|---|---|
| Typ sekačky | Rotační |
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
| Nastavitelná rukojeť | Ano |
|---|---|
| Soft grip | Ano |
| Obouruční rukojeť | Ano |
| Pracovní záběr | 420 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ano |
| Pracovní hloubka | 25 – 75 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 1000 m2 |
| Objem sběrného koše | 48 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 6 |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
|---|---|
| Teleskopická rukojeť | Ne |
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Systém 4v1 | Ne |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ano |
| Indikátor zaplnění koše | Ano |
| Mulčování | Ne |
| Pojezd | Ne |
| Příkon | 2000 W |
|---|
| Provedení šasi | Kov |
|---|
| Hmotnost | 12,5 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.