Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Elektrická rotační sekačka FIELDMANN FZR 2025-E
- příkon 1 300 W
- šířka záběru 32 cm
- 3 pozice nastavení výšky sečení
- plastový sběrný koš o objemu 30 l
- ukazatel naplnění sběrné nádoby
- sklopné ergonomické madlo
- hmotnost 7,25 kg

Lehká a hbitá sekačka
O menší až středně velké zahrady se postará nový model elektrické rotační sekačky FIELDMANN FZR 2025-E. Stroj s 1 300W motorem v kombinaci s nožem z lisované oceli nabízí pracovní záběr 32 cm, snadno si tedy poradí se zatravněnou plochou o velikosti až 650 m². Výšku sekání je možné nastavit na 3 různé pozice - 20, 38 a 56 mm. Elektrická sekačka je vybavena plastovým sběrným košem o objemu 30 l se signalizací zaplnění a aby nedocházelo k převážení, když je sběrná nádoba plná, nachází se v přední části stroje závaží. Stále nízká váha je tak příjemným překvapením, hmotnost pouhých 7,25 kg zaručuje pohodlnou manipulaci bez velké námahy, a když k tomu připočítáte výškově nastavitelné madlo, stane se sekání trávy zase o něco příjemnější činností.
| Typ přístroje | Zahradní sekačka rotační |
|---|---|
| Typ sekačky | Rotační |
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
| Nastavitelná rukojeť | Ano |
|---|---|
| Soft grip | Ne |
| Obouruční rukojeť | Ne |
| Pracovní záběr | 320 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ano |
| Pracovní hloubka | 20 / 38/ 56 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 600 m2 |
| Objem sběrného koše | 30 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 3 |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Teleskopická rukojeť | Ne |
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Systém 4v1 | Ne |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ne |
| Indikátor zaplnění koše | Ano |
| Mulčování | Ne |
| Pojezd | Ne |
| Příkon | 1200 W |
|---|
| Provedení šasi | Plast |
|---|
| Hmotnost | 7,3 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.