- záběr sečení 32 cm
- 3 pozice výšky sečení (30, 50 a 70 mm)
- plastový koš s ukazatelem zaplnění
- sklopné madlo
- transportní madlo v těžišti sekačky
- hmotnost 7,3 kg
- doporučená plocha sečení do 450 m2
Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrická rotační sekačka FIELDMANN FZR 2022-E

Anglický trávník na vaší zahradě
Toužíte po dokonale upraveném trávníku s vynaložením minimální námahy? Elektrická rotační sekačka FIELDMANN FZR 2022-E se záběrem sečení 32 cm vám s tím hravě pomůže. Díky třem úrovním výšky sečení (30, 50 a 70 mm) si nastavíte délku trávy přesně podle svých představ, od krátkého elegantního střihu až po hustší zelený koberec.

Lehká a snadno ovladatelná
Zapomeňte na těžké a neobratné sekačky. S hmotností pouhých 7,3 kg je tato elektrická rotační sekačka lehká a snadno ovladatelná. Bez potíží si s ní poradí ženy, děti nebo třeba senioři. Zároveň je výkonná (1 200 W), a díky transportnímu madlu v těžišti ji snadno přenesete tam, kde je potřeba, aniž byste zbytečně namáhali záda.

Sama si řekne, kdy je plná
Už žádné neustálé kontrolování, zda se do koše sekačky vejde ještě troška trávy. Plastový sběrný koš s ukazatelem zaplnění vám přesně ukáže, kdy je čas jej vysypat. To znamená méně otravných přestávek a více času na relaxaci na vaší krásně posečené zahradě.
| Typ přístroje | Zahradní sekačka rotační |
|---|---|
| Typ sekačky | Rotační |
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
| Soft grip | Ne |
|---|---|
| Obouruční rukojeť | Ne |
| Pracovní záběr | 320 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ne |
| Pracovní hloubka | 30 / 50 / 70 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 450 m2 |
| Objem sběrného koše | 30 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 3 |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
| Fast Power | Ne |
|---|---|
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Systém 4v1 | Ne |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ne |
| Indikátor zaplnění koše | Ano |
| Mulčování | Ne |
| Pojezd | Ne |
| Příkon | 1200 W |
|---|
| Provedení šasi | Plast |
|---|
| Hmotnost | 7,3 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.