- dvoutaktní jednoválec s obsahem motoru 65 cm³
- výkon: 2,9 kW
- délka pilové lišty a řetězu: 45 cm (18")
- automatické mazání
- hmotnost: 6,6 kg
Doporučené služby
Další možnosti financování

Benzínová řetězová pila FIELDMANN FZP 6518-B

Ze stromů nadělá třísky
Bez problémů si poradí s kácením menších stromů, řezáním silných kmenů i přípravou palivového dřeva. Benzínová řetězová pila FZP 6518-B od značky Fieldmann tohle všechno hravě zvládne díky svému silnému srdci v podobě dvoutaktního jednoválcového motoru s obsahem 65 cm³ a výkonem 2,9 kW, který poskytuje dostatek síly pro náročnější úkoly.

Precizní řez a minimální údržba
Pilová lišta dlouhá 45 cm (18") ve spojení s ostrým řetězem o rozteči 0,325" zaručuje čisté a přesné řezy při každém použití. Automatické mazání řetězu obstará hladký chod a delší životnost bez zbytečných starostí. Díky spolehlivému startu a plynulému chodu motoru bude navíc vaše práce efektivní a bez zbytečných prostojů.

Pohodlné ovládání a snadná manipulace
S hmotností 6,6 kg je pila skvěle vyvážená a dobře padne do ruky. Ergonomická rukojeť a optimální rozložení hmotnosti umožňují pohodlnou práci i při delším používání. Díky efektivnímu tlumení vibrací je manipulace snadná a šetří vaše ruce i zápěstí. Ať už jste profesionál nebo domácí kutil, tato benzínová pila vás nezradí v lese ani na zahradě.
| Typ přístroje | Řetězová pila |
|---|
| Typ motoru | Benzín |
|---|---|
| Objem motoru | 65,0 cm3 |
| Výkon motoru | 2,90 kW |
| Rychlost řetězu | 24 m/s |
| Objem benzinové nádrže | 0,8 l |
|---|---|
| Objem olejové nádrže | 260 ml |
| Dělení řetězu | 3/8'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ řetězu | Fieldmann |
| Opěrné zuby | Ocel |
| Fast Power | Ne |
|---|---|
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Antivibrační systém | Ano |
| Bezpečnostní brzda | Ano |
|---|---|
| Automatické mazání oleje | Ano |
| Rychlé napínání řetězu | Ne |
| Šířka hnacích článků | 1,5 mm |
|---|---|
| Šířka vodící drážky | 1,5 mm |
| Délka lišty | 45 cm |
| Hmotnost | 6,6 kg |
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.