- příkon 750 W
- délka lišty 25 cm
- teleskopická rukojeť 230–290 cm
- nastavitelný úhel řetězové hlavy
- hliníková rukojeť s měkčeným potahem
- dělení řetězu 3/8“
- kapacita nádrže oleje 100 ml
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Teleskopický prořezávač Fieldmann FZP 6015-E

Připraven na prořezávání větví
S teleskopickým prořezávačem Fieldmann FZP 6015-E se můžete pustit do pravidelné úpravy větví. Díky příkonu 750 W a teleskopické rukojeti 230–290 cm efektivně a pohodlně omladíte menší i více vzrostlé stromy. U řetězové hlavy s lištou o délce 25 cm můžete nastavit několik úhlů, abyste se bez problému dostali i k hůře dostupným větvím. Rychlost řetězu 10 m/s a dělení řetězu 3/8“ zaručuje plynulý a přesný řez větví i tenčích kmenů.

Maximální komfort při práci na zahradě
O automatické mazání řetězu se postará olejová nádrž o objemu 100 ml. Práce vám půjde od ruky zásluhou ramennímu popruhu a hliníkové rukojeti s měkčeným potahem, které zajistí maximální pohodlí při práci. Díky konstrukci o hmotnosti 3,5 kg je manipulace s vyvětvovací pilou velmi snadná. Pro bezpečné uložení je prořezávač vybaven ochranným krytem lišty.
| Typ přístroje | Elektrický prořezávač |
|---|
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|---|
| Rychlost řetězu | 10 m/s |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Pohon | Síť 230 V |
| Objem olejové nádrže | 100 ml |
| Dělení řetězu | 3/8'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ řetězu | Fieldmann |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Antivibrační systém | Ne |
| Indikace nabití | Ano |
|---|---|
| Bezpečnostní brzda | Ano |
| Automatické mazání oleje | Ano |
| Rychlé napínání řetězu | Ano |
| Příkon | 750 W |
|---|
| Délka lišty | 25 cm |
|---|---|
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.