Doporučené služby
Další možnosti financování

Řetězová pila FIELDMANN FZP 5816-B
- typ motoru - dvoutaktní jednoválec 58 cm3
- výkon motoru 2,4 kW
- 405mm lišta a řetěz
- objem palivové nádrže 550 ml
- nastavitelné mazání řetězu
- rozteč řetězu 0,325“

Motorová pila FIELDMANN FZP 5816-B
Benzinová řetězová pila FIELDMANN FZP 5816-B je vhodným pomocníkem nejen pro práci okolo vašeho domu, ale i na chatu nebo do lesa. Jednoduše si poradí s prořezáváním keřů, kácením stromů nebo přípravou palivového dřeva na zimní období. Dvoutaktní jednoválec o objemu 58 cm3 s výkonem 2,4 kW má dostatečnou sílu i na řezání dřeva o větším průměru. Pila se pyšní délkou lišty 405 mm a nastavitelným automatickým mazáním řetězu. Samozřejmostí je bezpečností brzda a pojistka plynu. Benzinová řetězová pila FIELDMANN FZP 5816-B je velmi dobře vyvážená a ve spojení s antivibračními prvky nabízí komfortní práci téměř kdekoli.
| Typ přístroje | Řetězová pila |
|---|
| Typ motoru | Benzín |
|---|---|
| Objem motoru | 58,0 cm3 |
| Výkon motoru | 2,40 kW |
| Objem benzinové nádrže | 0,6 l |
|---|---|
| Objem olejové nádrže | 260 ml |
| Dělení řetězu | 0,325'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ řetězu | Fieldmann |
| Opěrné zuby | Ocel |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Antivibrační systém | Ano |
| Bezpečnostní brzda | Ano |
|---|---|
| Automatické mazání oleje | Ano |
| Rychlé napínání řetězu | Ano |
| Šířka vodící drážky | 1,5 mm |
|---|---|
| Délka lišty | 40 cm |
| Výška | 26,50 cm |
| Šířka | 23,50 cm |
| Hloubka | 41,00 cm |
| Hmotnost | 6,0 kg |
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.