Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrická řetězová pila FIELDMANN FZP 2030-E
- příkon elekromotoru 2 400 W
- délka pilové lišty 16"/405 mm
- rychloupínacví systém lišty a řetězu
- bezpečnostní spojka motoru
- automatická olejová pumpa

Nadstandardní provedení
Vše u elektrické motorové pily Fieldmann FZP 2030-E je podřízeno snadnému používání. Extra silný motor s příkonem 2 400 W je zabudovaný tak, že nevyčnívá z boku a práce s pilou je díky tomu pohodlná a praktická. Bezpečnostní brzda řetězu se stará o jeho okamžité zastavení, jakmile uvolníte spínač. Samočinná je také olejová pumpa, která zajišťuje automatické mazání řetězu.

Snadné používání
Pilová lišta má délku 16"/405 mm a řetěz s dělením 3/8´ disponuje 57 články a 1,3mm šířkou řetězové drážky, což vytváří z pily Fieldmann FZP 2030-E nekompromisně silného pomocníka – a to přitom o celkové váze 5,5 kg. Díky rychloupínací funkci je navíc čištění i výměna řetězu extrémně snadná; k demontáži a zpětnému přidělání řetězu a lišty nepotřebujete žádné nářadí, hravě to zvládnete vlastníma rukama.
| Typ přístroje | Řetězová pila |
|---|
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|---|
| Rychlost řetězu | 13 m/s |
| Pohon | Síť 230 V |
|---|---|
| Objem olejové nádrže | 170 ml |
| Dělení řetězu | 3/8'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ řetězu | Fieldmann |
| Opěrné zuby | Ocel |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Antivibrační systém | Ne |
| Bezpečnostní brzda | Ano |
|---|---|
| Automatické mazání oleje | Ano |
| Rychlé napínání řetězu | Ano |
| Příkon | 2400 W |
|---|
| Šířka hnacích článků | 1,3 mm |
|---|---|
| Šířka vodící drážky | 1,3 mm |
| Délka lišty | 40 cm |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.