Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Fieldmann FZN 70405-0

Akumulátorové teleskopické plotové nůžky, součástí AKU PROGRAMU FAST POWER 20V, systém baterií Li-Ion 1 × 20 V / 2Ah (případně 4Ah), délka střihu 430 mm ve spojení s 1 x 20 V akumulátory zajištuje dostatečný výkon, průměr střihu 16mm, nastavitelný úhel střižné hlavy, teleskopická rukojeť max + 70cm, nabíječka a baterie nejsou součástí baleníCelý popis

Sencor_zaruka
Marketingový obrázek

Akumulátorové teleskopické plotové nůžky Fieldmann FZN 70405-0

  • aku teleskopické nůžky na živé ploty Fieldmann
  • nastavitelný úhel pro precizní výsledky
  • ergonomicky tvarované madlo
  • délka střihu až 43 cm
  • teleskopická rukojeť s délkou až 70 cm
Marketingový obrázek

Akumulátorové teleskopické nůžky Fieldmann

Upravujte živé ploty se zařízením, které vám zajistí pohodlnou manipulaci a skvělé výsledky. U plotových akumulátorových nůžek FZN 70405-0 renomovaného výrobce Fieldmann nebudete řešit překážející kabel či dostupnost zásuvky, čímž můžete pracovat opravdu kdekoliv. Dostatečného výkonu nůžky dosahují díky spojení 20V napětí, elektronické řídící jednotky schopné využít celou kapacitu Li-Ion baterie a 16mm mezery mezi jednotlivými zuby lišty.

Marketingový obrázek

Pohodlná práce a precizní výsledky

Plotovými nůžkami Fieldmann FZN 70405-0 precizně ostříháte živý plot skutečně za chviličku, a to především zásluhou lišty o délce 43 cm s možností nastavení úhlu střižné hlavy, přičemž si poradíte s větvemi až do průměru 1,6 cm. Teleskopickou rukojeť pak vysunete až na délku 70 cm, díky čemuž zastřihnete i vysoké ploty, zatímco můžete stát bezpečně na zemi. Pohodlnou obsluhu skvěle doplňuje také ergonomické měkčené madlo a perfektně vyvážené tělo celého zařízení.

Marketingový obrázek

AKU FAST POWER 20V

Jelikož rychlonabíječka a baterie nejsou součástí balení, můžete si k aku teleskopickým plotovkám FZN 70405-0 sami vybrat a dokoupit akumulátory o kapacitách 2 Ah nebo 4 Ah, které jsou navíc kompatibilní se všemi výrobky Fieldmann z programu AKU FAST POWER 20V.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.