- funkce samovtahování
- funkce zpětného chodu
- záchytná nádoba o objemu 60 l
- maximální průměr drceného odpadu 4,4 cm
- pomocný plastový pěchovač
- ochrana proti přetížení
- kolečka pro snadné přemisťování
- váha 17,5 kg
- příkon 2 800 W
Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrický štěpkovač Fieldmann FZD 5012-E

Hravě si poradí s odpadem ze zahrady
Elektrický štěpkovač Fieldmann FZD 5012-E představuje skvělého pomocníka pro zpracování odpadu ze zahrady po prořezávání stromů nebo keřů. Jeho vysoce výkonný motor s příkonem 2 800 W spolu s pomalu se otáčejícím řezným válcem nadrtí větve s maximálním průměrem 4,4 cm. Výsledná drť padá do záchytné nádoby o objemu 60 l, která udrží pracovní místo v čistotě. Využít ji můžete nejen jako mulč pro tvorbu úrodné zeminy, ale také k topení v kamnech nebo v krbu, (po jejím vyschnutí).

Maximálně bezpečná obsluha
Při výrobě elektrického štěpkovače značky Fieldmann kladen velký důraz na jeho maximálně bezpečnou obsluhu. Funkce samovtahování spolu s pomocným plastovým pěchovačem prakticky minimalizují riziko poranění. Přepínač na zpětný chod vám pomůže jednoduše uvolnit drcený materiál při jeho zaseknutí. Pojistka proti přetížení zaručuje, že vám bude štěpkovač spolehlivě sloužit po dlouhou dobu.
| Typ přístroje | Elektrický štěpkovač |
|---|
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
| Objem sběrné nádoby | 60,0 l |
|---|---|
| Max. průměr větví | 44 mm |
| Způsob drcení | Fréza |
| Startér | Elektrický |
| Fast Power | Ne |
|---|---|
| Box na drť (sběr) | Ano |
| Zpětný chod | Ano |
|---|---|
| Bezpečnostní brzda | Ne |
| Ochrana proti přepětí | Ano |
| Funkce samovtahování | Ano |
| Příkon | 2800 W |
|---|
| Hmotnost | 17,5 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.