Zahradní drtič, příkon motoru 2800W, max. průměr drceného odpadu 44mm, sběrný box 50l, transportní kolečka, hmotnost 12 kg
Doporučené služby
3 399 Kč
2 809 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 1 133 Kč
K dispozici není žádný popis produktu
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
Vlastnosti
| Objem sběrné nádoby | 60,0 l |
|---|---|
| Max. průměr větví | 44 mm |
| Způsob drcení | Nože |
| Startér | Elektrický |
Výbava
| Box na drť (sběr) | Ano |
|---|
Funkce
| Zpětný chod | Ne |
|---|---|
| Bezpečnostní brzda | Ne |
| Ochrana proti přepětí | Ano |
| Funkce samovtahování | Ne |
Energetické parametry
| Příkon | 2800 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 12,0 kg |
|---|
Barva
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.