- maximální plocha dna 85 m²
- pracovní hloubka 0,5–2,5 m
- rychlost pohybu 6–18 m/min
- pracovní doba až 180 min
- kapacita baterie 5 000 mAh
- svahová dostupnost 23°
- filtrační kapacita 3,5 m³/h
Bazénový vysavač, kapacita baterie 5000 mAh, pracovní doba až 180 min, doba nabíjení 2.5 - 3h, maximální plocha dna 85m2, pracovní hloubka 0.5 - 2.5m
Doporučené služby
Další možnosti financování

Robotický vysavač bazénu Fieldmann FZBR 3055-A

Silná baterie a spolehlivý provoz
Robotický vysavač bazénu Fieldmann FZBR 3055-A je ideální pro automatické čištění středních i větších bazénů o rozloze dna až 85 m². Díky baterii s vysokou kapacitou 5 000 mAh vydrží v provozu až 180 minut. Navíc ji rychle dobijete za 2,5–3 hodiny. Vysavač bez problémů funguje při teplotách vody 10–35 °C, takže zvládne celou koupací sezónu. Se svahovou dostupností 23° mu nedělá problém ani mírně šikmé dno.

Efektivní čištění dna
Robotický vysavač má pracovní hloubku 0,5–2,5 m, která je ideální pro čištění většiny domácích bazénů. Rychlost pohybu 6–18 m/min se postará o plynulé a systematické pokrytí plochy. Přístroj efektivně zachytí nečistoty, písek, listí i jemné sedimenty díky filtrační kapacitě 3,5 m³/h. Jeho nízká hmotnost 3,9 kg usnadňuje manipulaci, vyjmutí z vody i údržbu.
| Typ vysavače | Automatický |
|---|
| Maximální hloubka bazénu | 3 m |
|---|---|
| Rychlost cca | 18 m/min |
| Maximální sklon dna bazénu | 23 ° |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Doba provozu | 180 min |
| Čištění | Dna |
|---|
| Napájení | Aku |
|---|---|
| Doba nabíjení | 2,5 h |
| Hmotnost | 3900 g |
|---|
| Barva | Černá, Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.