- funkce 3v1 – low suction, čistá a kalová voda
- zpětná klapka
- automatický plovákový spínač
- max. průtok 17 000 l/h
- max. výtlak 8 m
- ponorná hloubka až 7 m
- příkon 900 W
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Kalové čerpadlo 3v1 Fieldmann FVC 4003-EK

Ušetří vám čas i práci
Kalové čerpadlo 3v1 Fieldmann FVC 4003-EK se stane skvělým pomocníkem nejen na zahradě, ale také v domácnosti. S příkonem 900 W a průtokem vody až 17 000 l/h vám pomůže odstranit vodu ze zatopeného sklepa či studny. Maximální ponorná hloubka je 7 m. Kalové čerpadlo je schopné dopravit vodu až do výšky 8 m. Velikost pevných příměsí kapaliny může být až do 35 mm. Automatický plovákový spínač čerpadlo zapne při dosažení určité hladiny kapaliny a vypne jej, jakmile hladina klesne pod přípustnou mez. Zpětná klapka brání zpětnému proudění kapaliny po vypnutí čerpadla. Systém low-suction umožňuje odsát vodu až do hladiny 1 mm.
| Typ přístroje | Ponorné čerpadlo - kalové |
|---|
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|---|
| Max. výtlak | 8 m |
| Způsob použití | Kalové |
|---|
| Max. dopravované množství | 17000 l/hod |
|---|---|
| Maximální hloubka čerpání | 7 m |
| Max. vel. pevných příměsí | 35 mm |
| Max. teplota média | 35 °C |
| Fast Power | Ne |
|---|---|
| Plovákový spínač | Automatický |
| Příkon | 900 W |
|---|
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.