- deska stolu z černého tvrzeného skla
- praktický otvor pro slunečník
- rozměry 150 × 90 × 71 cm
- použité materiály nevyžadují žádnou údržbu
- vhodné pro venkovní i vnitřní použití
Zahradní stůl se skleněnou deskou, rozměry 150 x 96 x 71 cm, deska stolu z černého tvrzeného skla, určeno pro venkovní i vnitřní použití, použité materiály nevyžadují žádnou údržbu
2 599 Kč
2 148 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 866 Kč

Zahradní stůl Fieldmann FDZN 5030

Zahradní stůl s otvorem pro slunečník
Uspořádejte zahradní párty a pozvěte své milé hosty. Na zahradní jídelní stůl Fieldmann FDZN 5030 se vám vejde vše potřebné. Tento odolný stabilní stůl z ocelovo-hliníkových profilů disponuje rozměry 150 × 90 × 71 centimetrů. Jeho deska je vyrobena z černého tvrzeného skla a uprostřed má otvor pro pohodlné umístění slunečníku, aby vám v případě potřeby mohl tvořit příjemný stín. Použité materiály nepotřebují žádnou zvláštní údržbu. Zahradní stůl se skleněnou deskou v černé barvě se stane elegantním designovým prvkem nejen ve vaší zahradě, ale využití může najít i na terase.
Obecné
| Typ přístroje | Zahradní stůl |
|---|
Určení
| Použití | Venkovní a vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Rozkládací | Ne |
|---|
Výbava
| Otvor pro slunečník | Ano |
|---|
Vzhled a design
| Materiál | Ocel-hliník |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 71,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 96,00 cm |
| Hloubka | 150,00 cm |
3 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.